999 rezultate për

realizon

"Çmendet" Interi, Barella realizon supergol (VIDEO) Interi ka dyfishuar shifrat ndaj Juventusit. Me një aksion spektakolar Barella ka mposhtur brenda zonës Wojciech Szcz
Vetëm 2 minuta lojë, Juve kalon në avantazh (VIDEO) Juventusit i kanë mjaftuar vetëm 2 minuta lojë për të ndëshkuar Genoan për 1/8 e Kupës së Italisë. Dejan Kulusevski
Juve në avantazh, Danilo realizon supergol (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar sfidën ndaj Sassuolo me një supergol nga Danilo nga distanca. Skuadra e Pirlos, që në pjesën
Endri Çekiçi i pabesueshëm, realizon supergol pothuajse nga goditja e këndit (VIDEO) Endri Çekiçi ka shënuar një gol të pabesueshëm duke realizuar pothuajse nga një goditje këndi. Pogradecari i cili akt
Super Juve, McKennie realizon golin e 3 (VIDEO) Juventus nuk di të ndalet. Bardhezinjtë kanë realizuar edhe golin e 3 me McKennie. Amerikani realizoi lehtësisht
Juventus realizon golin e qetësisë (VIDEO) Juventus dyfishon shifrat ndaj Udineses. Është Chiesa ai që realizoi në minutën e 49.
Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
Do të ndodhë më 29 dhjetor, pse duhet ta shikoni të gjithë magjinë që realizon ëndrrat Nuk mjafton që është muaji i mezipritur, i cili na kujton se kjo është periudha më e bukur e vitit. Dhjetori na ka sjell
Fantastik Messi, Barcelona realizon të 3-tin (VIDEO) Barcelona ka realizuar golin e 3 ndaj Valladolid. Ëshë Messi ai që tundi rrjetën brenda zonës në minutën e 65. /albeu
Real Madrid kalon në avantazh, Kroos realizon supergol nga distanca (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Athletic Bilbao, e vlefshme për kampionatin spanjoll. Në min
Zhbllokohet sfida, Reali në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka ka kaluar në epërsi ndaj B. Monchengladbach. Për Los Blancos Realizoi Benzema në minutën e 9. /albeu.
Atalanta e Gjimshitit realizon ëndrrën, ndalet Liverpool (VIDEO) Atalanta ka mundur 1-0 Ajax-in në Holandë dhe ka siguruar një vend në 1/8-at e Champions League. Goli i zikaltërve ës
Tronditet Barcelona, amerikani realizon supergol (VIDEO) Juventusi trondit Barcelona në “Camp Nou”. Pas golit të Cristiano Ronaldo me penallti, ka ardhur ai spektakolar nga M
Zhbllokohet derbi, çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Tottenham (VIDEO) Tottenham ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit. Është Son ai që realizoi supergol teksa me një të djathtë në hyrje të
Zhbllokohet supersfida mes Man United dhe PSG (VIDEO) PSG ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United. Është Neymar ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 6. /albeu.co
EMOCIONUESE/ Lojtari i Boca realizon supergol dhe ja dedikon golin Maradonës, përlotet vajza e legjendës (VIDEO) Vajza e Maradons, Dalma, ndoqi ndeshjen midis Boca Juniors-Neell's Old Boys në Bombonera. Lojtarët e Bocas ia dedikua
Përmbysje e çmendur e Man United, Cavani realizon dopietë (VIDEO) Man United ka bërë mrekullinë ndaj Southampton. Skuadra e Solskjaer ka përmbysur shifrat nga 2-0 në pjesën e parë në
Skëndërbeu-Kastrioti, krutanët shënojnë sërish Në minutën e 61 ka ndryshuar rezulati në ndeshjen e Kategorisë Superiore Skëndërbeu-Kastrioti. Krutanët kanë shënuar
SIGAL UNIQA realizon për herë të parë librarinë audio të librave për shqiptarët anembanë botës Për herë të parë është realizuar një librari audio e librave shqiptarë dhe të huaj të përkthyer në Shqip, librari e cila
Mërgim Berisha i realizon gol Atl Madrid (VIDEO) Mërgim Berisha ka shënuar për Salzburgun duke përmbysur për pak minuta Atletico Madridin në Wanda Metropolitano Futb