realizoi

Kinematografia shqiptare në zi, COVID-19 i merr jetën regjisorit të njohur Regjisori i njohur Muharrem Fejzo ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmi
Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës (VIDEO) Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C të Ligës së Kombeve. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të papreku
Zhbllokohet supersfida, Man City-Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Man City. Është Salah ai që realizoi nga pika e bardhe. /albeu.com/
Barcelona rikthehet te 3-pikëshi në La Liga, mposht pastër Real Betisin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të fitojë në La Liga, duke mposhtur Real Betisin me rezultat bindës 5 – 2. Befasia të
Interi befason Realin (VIDEO) Interi ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Realit. Është Perisic ai i cili realizoi brenda zonës. /albeu.com/
Zhbllokohet supersfida, Real Madrid-Inter (VIDEO) Reali ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Është Benzema ai që realizoi në minutën e 25. /albeu.com/
Tottenham bën detyrën në transfertë, 2 pikë larg kreut (VIDEO) Tottenham ka mundur 0:1 Burnley. Ishte sërish dyshja Son-Kane që doli të jetë vendimtare për skuadrën e Jose Mourinho
Ka gol në San Siro (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Interi ka kaluar në avantazh ndaj B. Monchengladbach. Është Lukaku ai i cili realizoi p
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Tottenham bën "vetëvrasje", shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO) Tottenham ka barazuar me West Ham me rezultat 3:3, me ndeshjen që përfundoi me dramë, anipse vendasit kishin epërsi prej
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
Higuain shënon golin e parë në Amerikë, e bën si rrallë herë (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e parë në Ligën Amerikane të Futbollit. Sulmuesi argjentinas ka realizuar një gol të
Zhbllokohet sfida, Betis-Real Madrid (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Betis. Për Los Blancos realizoi Valverde në minutën e 14. /albeu.com/
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
Debutim ëndrrash për talentin e Juves, shikoni çfarë goli realizoi blerja e re (VIDEO) Një mbrëmje që do mbahet mend gjatë nga Dejan Kulusevski. Blerja më e re e Juves ka shënuar që në debutim kundër Sam
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Bayern thyen milionat e PSG dhe fiton per herë të 6 Championsin (VIDEO) Bayern Munich ka fituar për herë të 6 në histori Champions League duke mposhtur 1-0 PSG. Heroi i gjermanëve ishte Co
Odise Roshi realizon dy gola në Rusi (VIDEO) Odise Roshi ka realizuar dy gola për Akhmat Grozny në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të kampionatit në Rusi ndaj