realizoi

Fantastik Messi, rikthen Barcelonën në avantazh (VIDEO) Vetëm 4 minuta zgjati gëzimi i miqve. Barcelona ka kaluar në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Celta Vigos e vlefshme p
Zhbllokohet sfida në "Old Trafford", Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon ndaj Partizanit të Beogradit. Është talenti Greenw
Watford-Chelsea, Blutë shënojnë sërish (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar shifrat në transfertë përballë Watford. Është sulmuesi Pulisic i cili realizoi brenda zonës dukë
Bologna-Inter, e pësojnë zikaltërit (VIDEO) Bologna ka befasuar Interin në shtëpi teksa ka zhbllokuar rezultain ndaj Interit. Është Roberto Soriano i cili reali
Mbyllet me rezultat surprizë pjesa e parë mes Bournemouth dhe United (VIDEO) Bournemouth ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United Joshua King ka shënuar në fund të pjesës së parë, për të zhbll
Interi fiton jo pa vuajtje ndaj Brescias, kthehet në krye (VIDEO) Interi ka fituar ndaj Brescias me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së 10-të të Serie A. Golin e parë në ndeshje e sh
Roma kalon në epërsi me Zaniolon (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Borussia Monchengladbach dhe po fiton 1-0. Golin e ka shënuar mesfushori i talentuar
Realizoi hat-trick, Mbappe thyen rekordin e Messit në Champions (VIDEO) Kylian Mbappe ka thyer një rekord të Ligës së Kampioneve të cilin e më par e mbante Lionel Messi. Me tre golat ndaj C
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO) Kanë kaluar 10 vite kur Sunderland mposhti Liverpoolin me një gol kontrovers. Goditja e sulmuesit Darren Bent u devij
"Ylli" i Salzburgut: Kam kopjuar dietën e Ronaldos, idhulli im Zlatan Ibrahimovic Në debutimin e tij, kundër Genk, realizoi tregolësh. Këtë të mërkurë, kundër Liverpoolit, në “Anfield”, realizoi një tje
Zhbllokohet sfida, Napoli ne avantazh (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në San Paolo përballë Brescias në minutën e 15. Është Dries Mertens i cili realizoi leht
Realizoi supergol me Baselin, mediat zviceriane ngrejnë në qiell Zhegrovën (VIDEO) Futbollisti kosovoar Edon Zhegrova dje u bë protagonist kryesor te skuadra e Baselit. Ai realizoi një supergol në nde
PSG i "gjymtuar" mposht bindshëm ekipin më të trofeshëm të Championsit (VIDEO) Real Madrid nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e trofeshme në këtë edicion u mposht n
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar
Nuk ndalet Aubameyang, shënon dy herë përballë Watford (VIDEO) Golin e parë për Arsenalin e shënoi Aubameyang në minutën e 21-të. Gabonezi realizoi pas një asisti nga Kolasinac.
Vetëm 1 minutë i mjafton Suarez për të shënuar gol (VIDEO) Edhe Suarez hyn në listën e golashënuesve në këtë ndeshje pas rikthimit të tij prej lëndimit. Uruguaiani u inkuadrua
Chelsea dhe Tottenham fitojnë bindshëm (VIDEO) Tottenham dhe Chelsea, të dyja ekipet e kishin nisur sezonin në mënyrë jo të mirë, por kjo javë ishte e tyre. Tottenh
"Shpërthen" Valdet Rama, Hat-trick në kampionatin gjerman 2 ndeshje 3 gola. Ish-futbollisti i Kukësit, Valdet Rama është duke kaluar një formë të shkëlqyer në Ligën e tretë gjerm
Shkenca shpik vaginën me lëkurë peshku, mjeku në Brazil realizoi ndërhyrjen Një arritje e re e shkencës dhe e mjekësisë cilesohet ajo qe ka ndodhur ne Cali të Kolumbisë. Mjeket atje kanë arritur t
Salah sprint të pabesueshëm nga mesi i fushës, shënon supergol! Mohamed Salah është i papërmbajtshëm. Egjiptiani realizoi golin e tretë për Liverpoolin në përballjen ndaj Arsenalit