E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

reality

Motra e Icardit bëhet pjesë e një "reality show" Të hënën pritet të startojë edicioni i 16 i "Grande Fratello" në Canale 5, në Itali, një "reality show" i ngjashëm me Bi
Taylor Mega tifozja e Juventusit i bashkohet emisionit "reality show" në Mediaset (FOTO LAJM) Pas pjesëmarjes së vajzave të Sinisa Mihajlovic, në emisionin reality show, i cili do zhvillohet ne "Mediaset" tashmë i
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Dalin videot e nxehta të Erjona Sulejmanit, kështu i tundon meshkujt (VIDEO) Ishbashkëshortja e Blerim Xhemailit, bukuroshja, Erjona Sulejmani është bërë pjesë e edicionit të parë të "Temptation Is
Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë. Të g
"Reality Show" ku banorët lahen 1 herë në muaj dhe shesin pjesët e trupit (VIDEO) Emisionet e famshme të njohura si "Reality Show" tanimë janë bërë të njohura në të gjithë botën. Dhe kur flasim për s
Një reality show i çmendur, Ledioni prezanton Big Brother VIP (VIDEO) Nuk të rastis shpesh të mendosh sa jetë të lodhshme kanë VIP-at, deri në momentin që sheh promon e “Big Brother VIP”, re
Obama thumbon Trumpin: Zgjedhjet presidenciale nuk janë ‘reality show’ Presidenti i SHBA, Barack Obama ka ironizuar ndaj kandidatit republican Donald Trump, duke thënë se zgjedhjet presidenci
Nora Istrefi: Kemi patur një ofertë për një reality si motrat Kardashian Këngëtarja e mirënjohur në trevat shqiptare, Nora Istrefi, ka zgjedhur emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës, për të prom
"Big Brother" do rikthehet në vjeshtë? Ndonëse ende nuk është e konfirmuar zyrtarisht, qarkullojnë zëra se në shtator mund të fillojë edicioni i radhës nga “B
"Hahn has no connection to reality" "Did Commissioner Hahn resolve the crisis?". This was the headline of EU Observer set as a title for controversial state
Rama tells Vucic again Kosovo is a reality and he should accept that In a press conference Prime Minister Edi Rama, stressed that his visit to Serbia served to melt the ice between the two
Rama to Vucic: Kosovo is a reality, you should recognize its independence One of the main topic of Rama's speech in Belgrade, was Kosovo. He stressed that the state of Kosovo is a regional and
Russian scientist: Greater Albania a reality within 5 years Greater Albania, part of which will also be Kosovo, is not just something in the air. In the next five years, this proje
Bleona na bën krenarë, ja suksesi i radhës (FOTO LAJM) Bleona Qereti nuk ka të ndalur, ndërsa së shpejti do të jetë pjesë e një reality show. Reality titullohet "Euros of
"Fenomeni" në Ibiza, barku s'e pengon të shijojë pushimet (FOTO LAJM) Pasi e përfundoi detyrën e Ambasadorit në Kupën e Botës "Brazil 2014" Fenomeno Ronaldo po kalon disa ditë pushime në pla
Kim Kardashian para 20 vitesh (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Nicole Richie janë dy nga personazhet televizive më të suksesshme në SHBA, por 20 vite më parë ato is
SHBA, hetim policit striptist (VIDEO) Një oficer policie në Massachusetts, SHBA është vënë nën hëtim për një video të tij në të cilën zhvishet, për një realit
Arbana Osmani konfirmon: Nuk do të ketë “Big Brother” Prezantuesja e programit "Big Brother" Arbana Osmani ka konfirmuar se ky reality show nuk do të realizohet më. Prezan
Ku janë sot 107 konkurrentët e Big Brother? (FOTO LAJM) Ku u zhdukën të gjithë ata konkurrentë që kanë qenë pjesë të “Big Brother”?! Të zbulosh se si vazhdoi jeta e secilit pre