999 rezultate për

realitetin

Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
Kjo e moshuar u shndërruar në një grua 30 vjet më të re në pak minuta (VIDEO) Profesionistët e fotoshopit arrijnë që të bëjnë shndërrime fenomenale të fotove me të cilat punojnë. Natyrisht, me të
Kjo e moshuar u shndërrua kaq shumë, saqë nuk do ta njihni dot (VIDEO) Profesionistët e fotoshopit arrijnë që të bëjnë shndërrime fenomenale të fotove me të cilat punojnë. Natyrisht, me të
Magjia e Fotoshopit, si e moshuara kthehet në një bukuroshe Profesionistët e fotoshopit arrijnë që të bëjnë shndërrime fenomenale të fotove me të cilat punojnë. Natyrisht, me të
Rama dhe ministrat kanë humbur kontaktin me realitetin, por shqiptarët nuk kanë më shpresë Pas një përmirësimi të lehtë në tre muajt e parë të vitit, besimi që kanë individët dhe biznesi në ecurinë e ekonomisë k
BE dhe SHBA kërkojnë nga Serbia ta pranojë realitetin për Kosovën Vendet e Quintit, Amerika, Britania e Madhe, Franca, Gjermania dhe Italia janë takuar në Uashington ku kanë diskutuar pë
Qeveria mesazh Listës: Kuptoje realitetin për ushtrinë Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës (MFSK), Rrustem Berisha, në konferencën e organizuar nga kjo Ministri me temën
Memli harron realitetin, PDK-në e bën partinë më të rëndësishme në vend Memli Krasniqi, deputet i PDK-së, ka thënë se kjo parti nuk është e interesuar për zgjedhje aktualisht. Sipas tij, zg
Sonila s'ia përton Ramës: Hap edhe një Big Brother, ke humbur kontaktin me realitetin Kryeministri Edi rama ka njoftuar se tashmë ERTV do të ketë një rubrik të re, me lajmet qeveritare. Gazetarja Sonila
Zeka tregon realitetin e hidhur që ka kapluar qytetarët e Kosovës Deputeti nga Nisma për Kosovën, Milaim Zeka, përmes një postimi në facebook, ka komentuar vendimin e sotëm të Kryesisë s
E vërteta e dhimbshme e realitetit në të cilin jetojmë (FOTO LAJM) Nëpërmjet disa ilustrimeve, artisti, Steve Cutts tregon sesi njerëzit kanë ndryshuar mënyrën e tyre të jetesës, sesi jan
Inis Gjoni sqaron realitetin e saj: Në jetë nuk rrihet vetëm Inis Gjoni është nga regjisoret më të njohura në botën e teatrit shqiptar. Ajo është shprehur se në fakt këtë vepër e
Aty ku fantazia takon realitetin, 6 kështjellat e filmave Disney që mund t’i vizitoni në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni Princin e Kaltër, kafshët që flasin dhe njëbrirëshat. Nëse këto krijesa nuk ekzostojnë, kështjellat dhe pallat
Martohet me të moshuarin 68-vjeçar, por tmerrohet pas dasmës kur e kupton realitetin e hidhur Pas një jete jo shumë të lehtë, mendonte se kishte gjetur njeriun e jetës së saj, një pasanik 68- vjeçar me të cilin ven
Lekaj flet për deklaratat e Vuçiçit: Të gjithë e njohin realitetin Deklarata e fundit e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, lidhur me Kosovën, ka bërë një bujë të madhe në rajon. V
Vllasi: Vuçiç e ka kuptuar realitetin, Kosova është e pavarur Avokati dhe analisti i njohur kosovar, Azem Vllasi ka thënë për mediat serbe se Aleksandar Vuçiç e ka bërë hapin e parë
Debatet në maxhorancë, ironizon Dule: Rama në lëvizje dëshpëruese Kreu i PBDNJ , Vangjel Dule ka reaguar në lidhje me situatën e fundit politike në vend, bojkotin e opozitës në zgjedhje
LSDM: Gruevski të pranojë realitetin dhe të shkojë në opozitë Nga Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, me anë të një deklaratë për medie, e ka ftuar VMRO-DPMNE-në që të mbështesë pr
Vasili i përgjigjet Bashës: Të zgjedhë realitetin ose qiellin e shtatë Sa i takon akuzave të PD që fajëson LSI se është përgjegjëse njësoj si PS për vjedhjet dhe koncesionet, një reagim ka ar
Rrëfim tronditës nga supermodelja: Rash në depresion pas ndarjes nga Bloom Tashmë supermodelja australiane Miranda Kerr po shijon një lidhje të shëndetshme, por ajo është kthyer pas në kohë kur r