999 rezultate për

realitet

"Po flas i fundit", Stresi reagon pas diss-it të bujshëm të Noizyt (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Noizy publikoi projektin e ri “Një herë e mirë”, një diss ndaj kundërshtarëve të tij në muzikë. Megji
Do të zhgënjeheni, trupi i zjarrtë i JLo në Instagram nuk ka lidhje me realitetin (FOTO LAJM) Sa herë jeni gënjyer nga rrjetet sociale? Me dhjetëra apo qindra herë? Sa herë personazhe të cilët i keni “adhuruar”
Pirlo: Atalanta është një ekip i fortë, një kampionat i çuditshëm Andrea Pirlo foli në koferencën për shtyp për ndeshjen me Atalantën në “Allianz Stadium”, duke e etiketuar ekipin bergam
Arjan Konomi përlotet në emision: Erdhi nga një realitet i zi! Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Ai gjatë mbrëmjes ka rolin e opinionistit, p
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
As selfie dhe as dush, një burrë shpenzon 7 orë në vit në tualet për tu fshehur nga realiteti Të jemi të sinqertë, përveç momentit kur bëjmë selfie ose dush, nuk është ndonjë qejf i madh që të kalosh orë të tëra në
Ekspertja e shëndetësisë: Qeveria po fsheh realitetin në spitalet COVID-19 "Është e pandershmë që mjekët të përdoren si mburojë për të mbuluar dështimin e qeverisë me pandeminë..." Ekspertja e
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
PD i përgjigjet Ramës për raportin: Realiteti thotë që shqiptarët vdesin trotuareve Drejtori i kabinetit dhe eksperti i ekonomisë në PD, Dorjan Teliti ka komentuar vlerësimin e prestigjiozes ”The Lancet”
Osmani i kthen përgjigje Lajçak: Je shumë larg realitetit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, i ka quajtur të pavërteta deklaratat e emisarit special të BE-së për dial
Ëndrra bëhet realitet, Robin Krasniqi shpallet Kampion Bote Robin Krasniqi ka arritur ta mposhtë me nokaut në rundin e tretë, Dominic Boesel. Ai arrit që dy herë në këtë rund ta
Në serial shfaqen mes luksit, nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Ish-deputetja nxjerr pamjet: Grumbullime masive në shkolla, realiteti ndryshe nga propaganda e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka bërë publike disa pamje nga dita e parë e shkollës, ku tregon se nuk po zbatohen
Alketa Vejsiu bën ëndrrën realitet, sërish në skenën e Sanremos Stefano Coletta, drejtori i Rai Uno, pas shumë fjalëve se Sanremo nuk do të zhvillohej për shkak të COVID-19, i siguroi
Pikturë apo realitet? Fotografi sjell pamjet përrallore me kuaj (FOTO LAJM) Fotografi artistik amerikan Drew Doggett udhëton botën në kërkim të panoramave impresionuese, portreteve, kulturave, nje
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh