999 rezultate për

realisht

Agjenti i Lautaros: Zërat për largim janë më shumë mediatike se sa po ecin realisht Agjenti i Lautaro Martinez ka zbehur shpresat e Barcelonës për transferimin e lojtarit. Lautaro Martinez tash e disa
U ndanë me konflikt? Romeo rrëfen marrëdhënien me Agron Llakaj (VIDEO) Në shtator të vitit të kaluar Romeo dhe Donaldi deklaruan largimin nga "Al Pazar", për të vazhduar emisionin e tyre "Tre
Kampionati ndërkombëtar i lojrave online... aty ku luhet virtualisht, por fitohet realisht! Nëse je duke lexuar këtë artikull, me siguri nuk blen më gazeta të printuara, por i lexon lajmet online. Gjithçka po bëh
Për Eni Koçin pushimet kanë filluar (FOTO LAJM) Pushimet verore për Eni Kocin duket se kanë filluar më herët. E dashura e Genc Prelvukajt është lajmëruar nga një ven
ME VIDEO/ Në prag të katastrofës: Çfarë ndodhi dje realisht me "Blue Panorama" 136 pasagjerë që ishin nisur nga Tirana për në Ancona me kompaninë "Blue Panorama" panë vdekjen me sy dje në mëngjes kur
Enca merr guximin dhe shfaqet siç është realisht Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në shoëbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
Pendohet Neymar, kërkon rikthimin tek Barcelona Sipas “Mundo Deportivo” Neymar i është ofruar Barcelonës, që të rikthehet gjatë merkatos së verës së vitit 2019 pasi ësh
Jo thjesht të bukura, për çfarë janë diplomuar këngëtaret tona (FOTO LAJM) Muzika është një ndër pasionet e tyre më të mëdha, por duket se nuk ka qenë e mjaftueshme. Janë të shumtë artistët e
Sa kohë duhet realisht të marrim veten pas ndarjes? Kur ndahemi, asnjë nga ne nuk ndihet mirë, por neuroshkencëtarja Lucy Brown shpjegon çfarë ndodh në trurin tonë gjatë nd
A ka fituar realisht Vuçiç? Përseritën zgjedhjet në disa qendra në Serbi Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në Serbi ka miratuar vendimin për përsëritjen e votimit në ato zona ku ka pasur parregu
Mos u tmerroni! Ja si duken yjet shqiptare pa make up (FOTO LAJM) E kush nuk do të donte që të duket si këngëtaret apo modelet e skenës shqiptare kur janë të kuruara deri në detaj, por n
FAKTI/ E dini sa zgjat realisht një ndeshje? Do të habiteni ... (FOTO) Kampionati spanjoll është ai që ka kohën efektive më të ulët në fushën e lojës, nga 5 kampionatet më të rëndësishme të E
Jahti më i bukur dhe më i shtrenjtë në botë Super jahti më i madh në botë është krijuar nga Andy Waugh, një dizenjues jahtesh nga Londra. Jahti përmban një pishi
10 lojtarët më të shtrenjtë në botë për momentin (FOTO LAJM) Merkato është një ndër temat më të diskutuar në botën e futbollit. Transferimi i lojtarëve nga një skuadër te një tjetër
Aleksandër Frangaj nxjerr në shitje ABC News Aleksandër Frangaj një gazetar i vjetër, sot pronar i disa mediave siç janë TV Klan, ABC News apo radiot e ndryshme, mës
Rruga që ka përfunduar disa herë në letra dhe kurrë në të vërtetë (VIDEO) Kjo që shihni në videon e mësipërme, nuk është një rrugë në ndonjë kontinent tjetër. Eshtë një rrugë në Durrës, me saktë
Ja cilët janë personat nuk duhet t'i keni në "Facebook" Studime të shumta tregojnë se është e rëndësishme që ju ta zgjidhni shoqërinë, nëse bëhet fjalë për qetësinë dhe lumturi
Berisha për Albeu.com: Marrëdhëniet ndëretnike, problemi kryesor i krizës në Maqedoni Ish-kryeministri i Shqiperisë Sali Berisha shprehet i shqetësuar për situatën më të fundit në të cilën është futur Maqed
Manjani: Shqipëria mund të jetë objekt sulmesh, ta vlerësojmë realisht Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një prononcim të shkurtër për mediat është shprehur se Shqipëria mund të jetë ob
KOMENT/ A ka realisht një debat mes De Biasit dhe Dukës? Koment nga Albeu.com Kualifikimi direkt i Shqipërisë në fazën finale të Euro 2016 ishte plotësimi i një ëndrre p