999 rezultate për

realin

Nuk ka qetësi për Realin, dëmtohet edhe Luka Modric Real Madridi ka humbur një futbollist para ndeshjes me Levanten. Trajneri Zinedine Zidane është krejtësisht i pafat, pas
Realin e pret "ferri" në grupe, kundërshtarët e mundshëm në Champions! Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Fantastik Kroos, Realin me 10 lojtarë shënon golin e dytë (VIDEO) Vetëm pak minuta pasi Luka Modriç la me 10 lojtarë Realin e Madridit, Los Blancos arritën të shënonin golin e dytë fal
Çfarë po ndodh me Realin e Madridit? Madrilenët i mund dhe Tottenhami (VIDEO) Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor "Audi Cup". Klubet që marrin pjesë në këtë turne janë Tottenham, Real Madri
ǒpo ndodh te Realin? Zidane nuk shkon fare në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes me Atleticon Zinedine Zidane nuk u kthye në dhomën e veshjes së Real Madridit pas humbjes 7-3 nga Atletico Madrid në New Jersey. D
Atletico "tallet" me Realin, derbi përfundon 7-3 (VIDEO) Atletiko Madrid nuk është kursyer aspak në derbin e Madridit kundër Real Madrid në ndeshjen miqësore parasezonale që u l
Hazard dhuron spektakël në stërvitje me Realin (VIDEO) Eden Hazard, u bashkua me Real Madridin nga Chelsea muajin e kaluar për një vlerë që eventualisht mund të kapërcejë shif
Mbrojtësit të Realit i ndodh e pa pritura gjatë prezantimit (VIDEO) Reali i Madridit ka prezantuar një tjetër blerje të bujshme për sezonin e ri,qendërmbrojtësin Eder Militao. Qendërmbr
JUGONES: Poul Pogba ka zgjedhur Realin Pogba pritet ta veshë fanellën e Real Madridit sezonin e ardhshëm. Sipas asaj që raporton “JUGONES” me gazetarin Jose
Milikovic-Savic refuzon PSG-në, mesfushori do Realin ose Juven Dukej sikur ishin ditët vendimtare të transferimit të mesfushorit të Lacios Sergej Milinkovic Saviç drejt PSG. Mirëpo
"Më mjaftuan 20 minuta për të nënshkruar me Realin" Rodrygo Goes ka zbuluar se nuk kishte menduar dy verë kur i kishte ardhur mundësia për të nënshkruar me Real Madridin, e
Messi tradhtohet nga djali i tij, bën tifo me Realin dhe Liverpool Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën tifo për Real Madrid për të nevrikosur vëllain e tij Tiago. Mateo
Mourinho tregon lojtarin e Liverpoolit që bëri diferencën në finale Jose Mourinho e ka identifikuar Alissonin si lojtarin e Liverpoolit i cili bëri diferencën në fitoren e finales ndaj Tot
Napoli në sulm për yllin e Realin Bayern Munchen nuk ka ndërmend të paguajë 40 milionë euro për të blerë përfundimisht kartonin e Jamez Rodriguez. Ky ven
Kloop: Humbja me Realin na ka bërë më të fortë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, beson se skuadra e tij aktuale është e pakrahasueshme me ekipin që humbi kundër Re
Zyrtare: Toni Kroos rinovon kontratën me Realin e Madridit Real Madrid ka rënë dakord për një zgjatje të kontratës me mesfushorin Toni Kroos, njoftoi klubi spanjoll. Marrëveshj
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
Zidane kërcënon me largim Realin, Juventus në pritje Shpërthen kriza në shtëpinë e Real Madrid. Zinedine Zidane, vetëm pak muaj pasi uljes në stolin e galaktikave, ka kërcën
Bale luan ndeshjen e fundit me Realin, bëhet gati për në Premier League Gareth Bale do të luajë sot ndeshjen e fundit ndaj Betisit. Uellsiani e mbyll kështu pas 6 vitesh në Santiago Bernabeu k
Zidane tremb Realin: Mund të largohem për këtë arsye Zinedine Zidane ka thënë se nëse dikush i përzihet në kompetenca te Reali, ai mund të largohet nga skuadra. Trajneri