948 rezultate për

reali

CR7 largohet nga Reali, ja destinacioni i ri Pavarėsisht se kontrata e Cristiano Ronaldos me Real Madridin skadon nė vitin 2018 ylli portugez mund tė largohet nga "S
Reali dhe Bayern nderojnė viktimat e aksidentit ajror (FOTO LAJM) Real Madrid dhe Bayern Munchen e kanė nisur stėrvitjen e sotme me njė minutė heshtje nė nderim tė 150 viktimave tė aksid
Ramos nė krah tė Ancelottit: Me tė Reali ėshtė rritur Sergio Ramos del nė mbrojtje tė Carlo Ancelottit, duke u shprehur se nėn drejtimin e trajnerit italian, Real Madrid ėsht
Barēa mė e fortė se Reali (VIDEO) Barcelona ka triumfuar pėrballė Realit tė Madridit nė ndeshjen e madhe tė El Clasico me rezultat 2-1 nė Camp Nou. Ve
Pogba, Raiola: Reali i pėrdor futbollistėt si facoletė E ardhmja e Paul Pogba lidhet gjithnjė e mė shumė me ngjyrat e Paris Saint Germain. Nga Franca raportojnė se presidenti
Iniesta: Nė fillim City, pastaj Reali Andres Iniesta ka dalė nė konferencė pėr shtyp njė ditė para pėrballjes sė kthimit nė Champions League kundėr Manchester
Reali i Madridit do bėjė ofertė pėr David Alaba Merkato e verės pritet tė jetė shumė interesante ku skuadrat e mėdha pritet tė bėjnė oferta pėr futbollistėt mė nė formė
Reali fiton me lehtėsi kundėr Levantes (VIDEO) Reali i Madridit ka arritur tė fitojė me rezultatin 2:0 kundėr Levantes. “Mbretėrit” nė kėtė mėnyrė i kanė dhėnė fund
10 arsye pse Reali mund tė fitojė El Classico-n (FOTO LAJM) Futbollistėt e Real Madrid besojnė se do tė rikthehen shumė shpejt te fitoret dhe rezultatet pozitive. Rikthimi nga dėmt
Reali ultimatum Ancelottit: Ikėn nėse humbet me Barēėn Njė besim qė po shuhet pak nga pak. Carlo Ancelotti rrezikon shkarkimin nga stoli i Real Madrid pėr shkak tė njė loje qė
Reali ka problem me sulmin! Metamorfozė nė sulmin e Realit tė Madridit. Treshja Cristiano Ronaldo, Bale, Benzema po pėrjeton njė vit tė ri mankthi.
BBC nė "dietė", Reali shėnon mė pak se nė 2014-ėn Ai qė u pa nė fushė ndaj Athletic Bilbaos nuk ishte Real Madrid qė tė gjithė prisnin. Me humbjen 1-0 nė "San Mames", "Lo
Bilbao mposht Realin (VIDEO) Reali i Madridit vazhdon tė shėnojė paraqitje tė dobėta pėr vitin 2015. Skuadra e Realit ėshtė mundur nė transfertė m
Finalja e Copa del Rey, Reali refuzon tė japė "Bernabeu"-n Ėshtė kthyer nė ēėshtje nė Spanjė stadiumi ku do tė luhet finalja e 30 majit nė Copa del Rey. Edhe pse Federata Spanjoll
"Reali e shiti Di Marian se ishte i shėmtuar" Njė arsye me tė vėrtetė tė veēantė ka gjetur ish-trajneri i Barcelonės Karles Reksah pėr largimin e Angel Di Marias nga
Befason Reali, vetėm barazim me Vilarealin (VIDEO) Reali i Madridit ka barazuar nė Santiago Bernabeu me rezultatin 1:1 me Vilarealin. I pari qė shėnoi ishte Ronaldo, qė
Real Madrid-Villarreal, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid do tė synojė ta ēojė sėrish nė 4 pikė avantazhin ndaj Barcelonės nė tabelėn e klasfikimit tė La Ligas kur tė
Reali do tė blindojė Iscon, ja klauzola Isco do tė jetė njė prej pikave kyē pėr Real Madridin e sė ardhmes. Me kėtė ide, klubi kampion Europe, duke parė edhe in
Reali fiton kundėr Elches, shkėputet nga Barēa (VIDEO) Real Madrid ka fituar 2:0 kundėr Elches, duke mundur tė shkėputet kėshtu nga Barcelona me katėr pikė. Skuadra e Reali
Rrėzohet Bale, plasin tė qeshurat te Reali (VIDEO) Gareth Bale bėhet objekt humori te Real Madrid. Nė stėrvitjen e sotme tė "Los Blancos" ylli uellsian u rrėzua pasi shkel
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.