999 rezultate për

reale

Xhaferi flet nga Manastiri: Ideja për kryeministër shqiptar është reale Kam dëshmuar se flas dhe punoj për qytetarët dhe interesat e tyre, të cilët i përfaqësoj në Kuvend, dhe për këtë shkak b
Fenomeni "Hyrrem", jeta reale e aktores e mbushur me skandale dhe vështirësi (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e kësaj dite njihet si “Hyrrem”. Aktor
Shifra reale: Shqipëria, vendi më i varfër i Europës Shqipëria vijon të mbetet vendi më i varfër i Europës, me të ardhurat dhe konsumin më të ulët për frymë. Sipas të dhënav
Ky test do të zbulojë nëse forma trupit përputhet me moshën tuaj reale Mosha juaj fizike përcakton epokën e vërtetë biologjike të trupit tuaj në vite në krahasim me moshën aktuale trupore kro
Vendet ku janë frymëzuar filmat e Disney janë reale (FOTO LAJM) Animatorët e Disneyt kanë marrë frymëzim nga spote të jetës reale për të krijuar mbretëri ikonike të filmave. Filmat e D
Ndihmë reale apo blerje votash? Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike Nga Artan NUHIU/TV21 Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike që synojnë rikuperimin e ekonomisë së vendit n
Fotot e rralla që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
Vendet ku janë frymëzuar filmat e Disney janë reale (FOTO LAJM) Animatorët e Disneyt kanë marrë frymëzim nga spote të jetës reale për të krijuar mbretëri ikonike të filmave. Filmat e D
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
Mund ta fitojë Juventusi Championsin? Kështu përgjigjet Ronaldo Ylli i Juventusit tashmë 35 vjeçar, Cristiano Ronaldo në një konferencë për shtyp ka folur më shanset që ka "Zonja e vje
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe më të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Disa personave u merr shumë kohë vendimi për të bërë një tatuazh e
"Heroi" i Barcelonës flet pas fitores: Akoma dyshoj nëse është reale Ylli i Barcelonës, Ansu Fati flet pas fitores së Barcelonës ndaj Levante ku ishte lojtari i ndeshjes me dy golat e shënu
Kujtim Shala: Nëse jo nga VV, qeveria mund të krijohet edhe nga partitë tjera Anëtari i kryesisë së LDK-së Kujtim Shala, ka thënë se zgjedhjet e reja nuk janë një mundësi reale. Sipas tij, ende e
Michael Schumacher nuk gjen rehat, vidhen foto të tij në koma dhe shiten për 1 milion euro Spekulimet dhe hipotezat e rrethojnë jetën e Michael Schumacher prej 6 vitesh në koma, me mjekët që tentojnë një rehabil
Nuk mund të mungonte, Jona Spahiu sjell kartolinën më reale nga festat (FOTO LAJM) Jona Spahiu është një nga imazhet më të preferuara në ekranet shqiptare. Edhe pse ka vendosur të shkëputet nga televizio
Kryebashkiaku socialist kundër Ramës: Media ka dhënë lajme për gjendjen reale ashtu siç është Kryeministri Edi Rama, gjithmonë ka hedhur "baltë" mbi median, madje ditët e fundit ka bërë paralajmërime edhe më të for
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
Kur superheronjtë bëhen realë (FOTO LAJM) Eventi i “Comic Con New York 2019” ka kaluar, por festa nuk ndalet kurrë. Fotografitë e adhuruesve të personazheve vizat
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
Si i shpjegojnë psikologët ëndrrat erotike dhe lidhjen me jetën reale Gjumi përbëhet nga disa cikle rreth 90 minuta, gjatë të cilave truri i njeriut kalon në faza të ndryshme. Ëndrrat janë e