999 rezultate për

real

Mediat e lidhin ngushtë me një kalim te Reali, Van de Beek: Nuk kam mësuar gjuhën akoma Donny van de Beek ka folur rreth kalimit të mundshëm te Real Madrid. Sikur edhe në merkaton e kaluar, emri i anëtarit
Pas gjigandëve në Itali, për Kumbullën interesohet edhe Real Madridi Mbrojtësi i talentuar shqiptar Marash Kumbulla ka hyrë në valët e radarit të Real Madridit. Sipas medias pranë klubit
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Rivalitet brenda dhe jashtë fushës, ky është premtimi që Barça i bëri Neymar-it për të mos kaluar te Reali! Verën e kaluar në merkato kishte një luftë të ashpër mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për të marrë shërbimet e braz
Mbappe objektivi i Realit, PSG i vendos çmimin e çmendur Real Madridi do të tentojë ta transferojë me çdo kusht sulmuesin e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Sipas gazetës
Ish-ministri i Shëndetësisë: Pacienti i fundit nuk vdiq nga ndonjë predhë apo aviacion armik Për ish-ministrin e Shëndetësisë, Tritan Shehun situata në të cilën ndodhet vendi nuk është ajo e një lufte por e përbal
Dzyuba: Tifoz që fëmijë, dua të luaj për Real Madrid Sulmuesi i Zenit Shën Peterburgut, Artem Dzyuba ka treguar se nëse atij do t’i jepej ndonjëherë mundësia, ai do të zgjid
Pse nuk u realizua shkëmbimi Verratti-Pjanic? Juventusi u përpoq të jap Miralem Pjanic si pjesë e marrëveshjes për shkëmbim me Marco Verrattin, por Paris Saint-Germai
Zi te Real Madridi, ndërron jetë ish-futbollisti Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë ish futbollisti i Real Madridit, Goyo Benito. Futbollisti kishte luajtur për 13
30 raste të reja me koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Num
Ish-ylli i Realit dhe PSG-së pagoi 5 mijë euro për të eleminuar ish-të dashurën nga Big Brother Një nga gjërat më të çuditshme ka ndodhur me ish-futbollistin e Paris Saint-Germain, Jesse Rodriguez. Spanjolli pak k
Bale i vendosur për ti prishur planet Realit, nuk ka ndërmend të largohet Edhe pse në shumicën e ndeshjeve "ngroh" stolin, Gareth Bale duket i vendosur për tu mos u larguar nga Reali deri në për
Simeone ëndërronte Realin, Zidane preferonte Barçën, koha për arkivat e gazetave (FOTO LAJM) Sot askush nuk do ta mund ta imagjinonte Diego Simeonen te Real Madrid apo Zinedine Zidanen te Barcelona. Por, nëse d
Po fshihen të dhënat? Në Bergamo numri real i viktimave është 4500 dhe jo 2060 Italia është vendi më i prekur nga COVID-19 me mbi 13 000 viktima. Viktimat në Bergamo në muajin mars nga Covid-19 j
Reali "sakrifikon" 12 lojtar për t’i shpëtuar krizës së koronavirusit, në listë nuk mungojnë Marcelo dhe Bale Real Madrid, për shkak të krizës, do të duhet të bëjë llogaritë me lojtarët e tepërt që ka në skuadër. Pasiguria mbre
Marcelo i lidhur me Juventusin, Reali rikthen interesin për Alaba Reali insiston për Alaban "Los Blancos" synojnë ta transferojnë gjatë verës që vjen mbrojtësin e majtë të Bayern Muni
Real Madridi i vetëdijshëm: Ulja e pagave, e pashmangshme Real Madrid beson se uljet e pagave për lojtarët e profilit të lartë do të jetë ‘e pashmangshme’ ndërsa vazhdon pandemia
Pas Juventusit e Barcelonës edhe Ramos po mendon ti vijë në ndihmë Realit Real Madridi është një ndër klubet e vetme që nuk ka bërë prekje pagash për futbollistët. Drejtuesit e madrilenëve nu
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Reali në bisedime për rinovimin me Ramos, situata duket e "vakët" Sergio Ramos po luan sezonin e tij të 15 me fanellën e Realit të Madridit, kohë gjatë të cilës ia ka dalë të ngrejë lart