999 rezultate për

real

Real Madrid - Real Betis, formacionet e mundshme Real Madridi sonte nga ora 22:00 do të luajë ndeshjen e javës së 5-të në La Liga ndaj Real Betisit në Bernabeu. Klubi
Trajneri i Betisit elozhe për Cristianon para ndeshjes së sontme Trajneri i Real Betisit ka dhënë një intervistë para ndeshjes ndaj Real Madridit, sot nga ora 22:00 në Bernabeu. Seti
Real Madrid në festë, i rikthehet mbreti Cristiano Ronaldo do të rikthehet, më në fund, për të luajtur ndeshjen e parë të sezonit në La Liga, kundër Real Betis,
Gazetari spanjoll tregon se sa para do të përfitojë Cristiano me kontraten e re Gazetari spanjoll, Eduardo Inda, në emisionin El Chiringuito ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo do të rinovojë kontra
Ish-shoku i tij tregon pse Kroos la Bayernin për Realin e Madridit Stefan Reinartz, ish bashkëlojtar i Toni Kroos te Bayer Leverkusen, ka treguar arsyen kryesore pse Bayern Munich e ka le
Prova se filmat vizatimorë thyejnë çdo ligj nga realiteti (FOTO LAJM) E bukura në filmat vizatimorë është se nuk kanë as barriera dhe as rregulla. Në botën e tyre as fizika, as matemati
Piktura 3D e realizuar me 20.000 bulona (FOTO LAJM) Një lidhje midis artit dhe artizanatit, kështu vijnë portretet tridimensionale të artistit Bruce Mackley. Një punë un
Real Madrid po bën gati transferimin e talentit portier Real Madrid ka një sagë portieri në dorë. Me çështjen De Gea e cilapo zvarritet prej 3 sezonesh madrilenët kanë hedhur s
Ish lojtari i Monacos dhe Realit: Mbappe duhet të tregojë mirë veten para se ta zgjedhë Reali Ish lojtari i Monacoas dhe Real Madrid, Fernando Morientes ka thënë se Kylian Mbappe duhet të tregojë se është i denjë p
Aty ku fantazia takon realitetin, 6 kështjellat e filmave Disney që mund t’i vizitoni në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni Princin e Kaltër, kafshët që flasin dhe njëbrirëshat. Nëse këto krijesa nuk ekzostojnë, kështjellat dhe pallat
Zidane elozhe pas ndeshjes për Mayoral dhe Balen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas fitores ndaj Real Sociedadit në La Liga. Francezi ka lavdërua
Sociedad 1-3 Real Madrid: Notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madridi iu kthye fitoreve në La Liga duke fituar me rezultat 1-3 ndaj Real Sociedadit. Golat për Los Blancos i s
Bardhi: Doja të luaja për Shqipërinë, ëndrra ime është Reali Pas suksesit të arritur me kalimin e tij te Levante dhe paraqitjet mbresëlënëse në La Liga, Enis Bardhi a tërhequr vëmen
Reali i kthehet fitoreve, mposht Sociedadin (VIDEO) Pas dy barazimeve me radhë, Real Madridi i Zinedine Zidane ka gjetur rrugën drejt fitoreve në La Liga. “Los Blancos”
Real Madrid barazon rekordin e madh botëror Skuadra e Real Madridit ka kaluar në epërsi ndaj Real Sociedadit pas 18 minutave lojë, raporton Sovrani.info Ky gol i
Real Sociedad - Real Madrid, ja formacionet (FOTO LAJM) Real Sociedadi dhe Real Madridi do të përballen në “Anoeta” nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së katërt në La Liga, shk
Ja gjitha ndeshjet që do t’i humbasë Dembele Barcelona ka njoftuar se i transferuari nga Borussia Dortmundi për 145 milionë euro, Ousmane Dembele, ka çarë bicepsin e
Reali vazhdon me blindimin e yjeve, zyrtarisht rinovon ylli i rradhës Real Madridi ka vazhduar kontratën me mbrojtësin e tyre të djathtë, spanjollin Dani Carvajal. Paraqitjet e tij të mir
Reali sot mund të barazojë rekordin I cili është i paprekshëm prej dekadash Sonte Real Madridi mund të barazojë sot rekordin e skuadrës braziliane Santos duke shënuar në 73 ndeshje rradhazi në koh
Martohet me të moshuarin 68-vjeçar, por tmerrohet pas dasmës kur e kupton realitetin e hidhur Pas një jete jo shumë të lehtë, mendonte se kishte gjetur njeriun e jetës së saj, një pasanik 68- vjeçar me të cilin ven