999 rezultate për

reaguar

Rizzoli shpjegon vendimet kontroverse të VAR në ndeshjen Inter-Juventus (VIDEO) Deleguesi i gjyqtarëve italianë, Nicola Rizzoli ka reaguar ndaj një ish-anëtari të Federatës së Futbollit të Italisë rre
Kasami: Ja kur do të kthehemi në normalitet (VIDEO) Bilall Kasami, kreu i Levizjes Besa në Maqedoninë e Veriut, thotë se kufijtë në këtë vend duhet të ishin mbyllur më parë
''Do vuajmë, do vritemi e do plagosim", Rama: Harrojeni jetën që bënit më parë Teksa numri i të prekurve nga koronavirusi shtohet në mbarë botën, edhe në Shqipëri situata po rëndohet. Kryeministri
Tërmeti i fuqishëm në Kroaci, reagon ylli i Kosovës (FOTO LAJM) Ylli i kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, ka reaguar pas termetit në Zagreb. Kryeqyteti i Kroacisë, Zagrebi, ësht
Berisha bën bilancet: Dje në shesh ishin 500 mijë njerëz Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas manifestimit të presidentit Meta, mbrëmjen e djeshme. “Përshëndetje vëll
Tifozët e Bayernit e ofenduan, presidenti i Hoffenheim i quan idiotë Presidenti i Hoffenheim, Dietmar Hopp, ka reaguar pas protestave të tifozëve të Bayern Munchen në ndeshjen e djeshme.
Stresi tregon si ka reaguar Kejsi për vajzën seksi që ka marrë pjese në klipin e tij I ftuar në emisonin “Why Not” në TV Ora ka qenë Stresi, i cili ka folur edhe për projektet e tij të fundit. Një ndër
Shaqiri reagon pas aksidentit të Bryant: Heronjtë vijnë dhe shkojnë, legjendat mbesin përgjithmonë (FOTO LAJM) Ylli kosovar i Liverpool dhe i kombëtares zvicerane dhe ka reaguar për vdekjen tragjike të Kobe. Sipas mediave amerik
Publikimi i pamjeve të kryebashkiakut "dru", Paloka paralajmëron justifikimin e Ramës Ditën e djeshme gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës teksa thithte një vizë "t
Vjen reagimi nga VV pas kërcënimit nga anëtari i Nismës: Atentati nuk na ndalon Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi, i ka reaguar anëtarit të Nismës Social
Bashkëshorti i Rexhina Debrovës hedh foton e fundit: Flisni tani more të mallkuar! (FOTO LAJM) Bashkëshorti i Rexhina Debrovës ka reaguar sërish pas ekspertizës dhe shpalljes në kërkim të mjekut që asistoi në lindje
Fansat kryqëzojnë Feron: Këngën e re ja ka kopjuar Rinës (FOTO LAJM) Tre ditë më parë, Fero publikoi këngën e tij më të re të titulluar "Jom rrit", e cila tashmë ka arritur mijëra klikime n
"Kur Kodheli nxjerr sekretin para kohe", Presidenca reagon sërish për raportin e Komisionit të Venecias Pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias, ku Presidenti Meta akuzohet se ka bërë shkelje të Kushtetutës, ka
Oriolës i vodhën Instagramin dhe s'lanë gjë pa thënë, reagon e ëma e prekur (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi fatkeqësisht ka rënë para pak ditësh pre e hackerave, të cilët i morën Instagramin dhe i
Nicki Minaj ofendon rëndë ndjekësin, e akuzoi se nuk mbështet kolegët Producenti Jermaine Dupri në një intervistë të dhënë për revistën ‘People’, ju kundërvu ashpër repereve Nicki Minaj dhe
Kryebashkiaku i Tepelenës bëri fushatë në shtëpinë e zotit, reagon kisha në Vlorë: Marrëzia nuk paska fund Kisha Ortodokse në Vlorë ka reaguar në lidhje me kryebashkiakun e Tepelenës Tërmet Peçi, i cili si asnjëherë më parë, ka
Vdesin pesë ushtarë nga rrëzimi i helikopterit në Ukrainë Një helikopter ushtarak Mi-8 u rrëzua gjatë stërvitjeve në perëndim të Ukrainës, duke shkaktuar vdekjen e katër anëtarëv
Reagon shqiptari i videos virale në internet: Jetojmë me djersë ( FOTO & VIDEO) Para disa ditësh u publikua pothuajse në të gjitha mediat një video teksa dy shqiptarë po filmonin banesat në Itali.
Wolves barazon përballë Manchester United (VIDEO) Manchester Unitedi ka kaluar në epërsi kundër Wolves, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Wo
Rama drejt Italisë: Po shkoj të mbroj vendin nga turpet e opozitës Rama edhe rrugës për në Itali, ka reaguar në lidhje me protestat e opozitës. Ai ka reaguar në Twiteer, duke pranuar s