999 rezultate për

reagonin

Atleticos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka ndaj Sevillas (VIDEO) Goli në minutën e 19' nga de Jong tronditi jo pak vendasit që filluan të reagonin. Morata u tregua i saktë nga pika e
Kur Rama betohej se do i "shkulte dhëmbët" krimit, si reagonin të vetët (FOTO LAJM) Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama prezantoi paketën ANTI-KÇK e cila sipas tij, do të shkatërrojë krimin e organizuar d
Si reagonin komunistët maqedonas kundër "nacionalizmit" të Azem Vllasit (VIDEO) Një kronikë e lajmeve të vitit 1988 në Radio Televizionin e Beogradit, mes tjerash përmban edhe reagimin e Lidhjes Komun
Efektivi qëllon kolegun gjatë stërvitjes (VIDEO) Ajo që duhet të ishte një seancë e zakonshme stërvitore është kthyer në tragjedi, pasi një efektiv në Brazil qëlloi me a
C. Ronaldo i paedukatë! (VIDEO) Triumfi dhe festa e Real Madrid në San Mames përballë Athletic Bilbao ka patur edhe anët e saj jo-sportive. Protagonist
Villas-Boas vlerëson lojën e lojtarëve Villa-Boas ka deklaruar se loja ndaj WBA-së ishte shumë e rëndësishme dhe ai është i lumtur me fitoren e klubit të tij.