999 rezultate për

reagon

Dhuna ndaj gjyqtarit në Peqin, reagon FSHF (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit dënon me ashpërsi aktin vandal të dhunimit të arbitrit Sokol Bebja në ndeshjen Shkumbini-
Policia reagon për ekzekutimin e 23-vjeçarit: Të rinjtë ishin në makinë Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë një 23-vjeçar dhe u plagos një tjeter. Ngjarja
"Të ra telebingo mor qen", opozita reagon pas emërimit të Arben Ahmetaj (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka emëruar në detyrë Arben Ahmetajt si ministër shteti për programin e Rindërtimit. Nga ana tje
Deklaratat e Dvoranit, reagon presidenca: Nuk presim reflektim nga dhunuesi i Kushtetutës Ditën e sotme kreun e KED Ardian Dvorani dha shpjegimet e tij per padine qe ka ngritur ndaj tij kreu i shtetit, Ilir Met
Kërkesa për burgosjen e Salianjit, reagon Kryamadhi: Demokracia është në rrezik! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka reaguar pas pretencës së Prokurorisë për të dënuar me b
"Burg për Salianjin", reagon ashpër Berisha Ditën e sotme Prokuroria ka kërkuar të dënojë me 1 vit e 6 muaj burg, e përkthyer në 3 vite shërbim prove përsa i përket
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k
4 milion euro "mall", Policia reagon për arrestimin e shqiptarit në Itali Ditën e sotme, është arrestuar një 32 vjeccar shqiptar në Itali të cilit iu sekuestrua 334 kg drogë, me vlerë prej 4 mil
Bota reagon ndaj mohimit të krimeve nga ana e Serbisë Retorika nxitëse dhe rishikimi i historisë lidhur me ngjarjet e vitit 1999, janë të papranueshme, ka përsëritur të dielë
U mposht nga Lazio në "Olimpico", reagon Sarri Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, nuk ka shprehur shqetësim të madh, edhe pse skuadra e tij e pësoi humbjen e parë
Zëri i Amerikës reagon pas largimit të Agron Tufës: Ka pasur sulme të papara mbi të Këto ditë Drejtori i Institutit për Studime të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit në Shqipëri Agron Tufa kërkoi azil pol
Përplasja për masakrën e Reçakut, reagon ashpër SHBA Një ndër cështjet më të nxehta në ditët e fundit është masakra e Reçakut, ngjarje e cila është komentuar së fundi nga pë
Qytetari i puth dorën, si reagon Rama (VIDEO) Ditën e sotme, Kryeministri Edi Rama ishte në Marqinet të Vorës duke takuar banorët e zonës, shtëpitë e të cilëve u dëmt
Samir Ujkani reagon ashpër pas fjalëve për mundësinë e përjashtimit të Kosovës nga UEFA e FIFA (FOTO LAJM) Ngjarjet e fundit në futbollin e Kosovës ku është dhënë lajmi për mundësinë e përjashtimit të Federatës së Futbollit të
Shorti për KED-në e re, reagon Presidenti Meta Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short
Melania shtrëngon duart me "armikun" e tij, si reagon Trump (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi francez Emmanuel Macron kanë parashtruar pikëpamje të kundërta përpara S
Dëmet nga tërmeti, reagon Shoqata e Ndërtuesve të Shqipërisë Shoqata e Ndërtuesve të Shqipërisë ka dalë me një deklaratë lidhur me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i datës 26 Nëntor k
Messi mori "Topin e Artë", reagon agjenti i Ronaldos Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka insistuar se sulmuesi i Juventusit duhet të vlerësohet si lojtari më i mi
Emocionale: Antonella reagon në këtë mënyrë pasi Messi fitoi "Topin e Artë" Lionel Messi është fitues i çmimit më të vlefshëm individual në botë "Topi i Artë". Sulmuesi argjentinas arriti të tr
Reagon Messi pasi fitoi "Topin e Artë", kujton këtë moment të veçantë Lionel Messi është fituesi i çmimit më të vlefshëm individual në botë 'Topi i Artë', raporton Zëri.info. Sulmuesi arg