Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

reagoje

Terroristi Kaçifa nderohet si hero në SHBA, a duhet të reagojë BE? Festimet e Ditës së Pavarësisë në Boston të Shteteve të Bashkura të Amerikës, janë kthyer nga komuniteti grek në thirrje
Vulin i quan terroristë politikanët e Kosovës, a duhet të reagojë BE? Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka thënë se kërcënimi kryesor i Serbisë është nga Kosova e që, sipas t
OVL UÇK-së përpiqet të reagojë kundër Gjykatës Speciale por janë vonë Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, sot ka mbajtur një mbledhje të kryesisë në të cilën ka diskutuar rreth Gjyk
Kosova ende s'ka targa të unifikuara, kur do të reagojë Haradinaj? Edhe dhjetë vite pas shpalljes së pavarësisë, Kosova nuk ka unifikuar targat e automjeteve. Në vend, përveç targave “RKS
Greva fut në kolaps shëndetësinë e Kosovës, kur do të reagojë Haradinaj? Këshilli Qendror Grevist i FSSHK-së ka vendosur për të vazhduar grevën edhe për 48 orë. FSSHK thotë se pas festës së
Haradinaj: BE të reagojë, Ballkani po shpërthen sërish Kryeministri Haradinaj ka thënë se kanë filluar të merren masa kundrejt Serbisë, pasi zëri i Kosovës nuk është dëgjuar s
Nuk ndalen dështimet e Pacollit, kur do të reagojë Haradinaj? Nga Ervin Shkulaku Një ditë para votimit në Asamblenë e Përgjithshme të INTERPOL-it ministri i Punëve të Jasht
Serbia nuk e përfill Brukselin për mjekët, a do të reagojë Pacolli? Oda e Mjekëve të Kosovës (OMK) ka njoftuar se ka aplikuar për anëtarësim në Komitetin e Përhershëm të Mjekëve Evropianë,
Spalletti: Inter duhet të reagojë menjëherë pas humbjes me Barcelonën Trajneri I skuadrës së Interit, Luçiano Splletti tha se skuadra e tij duhet të reagojë menjëherë pas humbjes me Barcelon
Reperi shqiptar "gjuan" Ronela Hajatin, si do reagojë i dashuri i saj Në një intervistë për "Sevenbizz", reperi S4MM e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Ronela Hajatit duke thënë se këngëtares
BE të reagojë pasi Erdogani dhe Putini po destabilizojnë Ballkanin Profesori austriak në një analizë për gazetën Der Standart ka paralajmëruar Bashkimin Evropian që të mos presin deri sa
Babai kërcënon: Shteti të reagojë përndryshe do të hakmerrem Xhelal Daci, të cilit iu vendos tritol gjatë natës në shtëpinë e tij në Kamëz, e ka treguar me emër se cilin person dysh
PROVOKACIA! Tërbohen mediat serbe, të reagojë FIFA (FOTO LAJM) Mediat serbe kanë reaguar menjëherë ndaj festimit me simbolin e shqiponjës nga dy lojtarët me origjinë shqiptare të Zvic
Luana i shpall sfidë Noizy-t, si do reagojë reperi pas kësaj? (FOTO LAJM) Luana sot ka arritur në profilin e saj në "Instagram" 1 milion ndjekës, aq sa Noizy i cili mban vendin e dytë si personi
Peticioni i çuditshëm, uragani Irma të quhet Ivanka që Trump të reagojë Mesa duket Donald Trump nuk ka reaguar aq sa banorët e prekur nga uragani monstruoz Irma të ndihen të mbrojtur nga shtet
Nuk ndalojnë replikat, Enca sërisht “kunj” për (FOTO LAJM) Noizy dhe Enca Haxhia kanë prej kohësh që hedhin kunja kundër njëri tjetrit pas sherrit të bujshëm që ndodhi pak kohë më
Bashkimi Shqipëri-Kosovë, Serbia i bën thirrje BE-së të reagojë Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç, i ka bërë thirrje Bashkimit Evropian, SHBA-ve dhe Britanisë së Madhe që të reagoj
Brovina: Bota të reagojë, helmimi në Siri më kujton Kosovën e vitit 1990 Deputetja Flora Brovina ka thënë se ngjarja e tmerrshme në Siri ku humbën jetën më shumë se 100 persona si pasojë e armë
Sulmi ndaj autobuzit të linjës Vjenë-Prishtinë, Hoxhaj: BE-ja të reagojë Një autobus i linjës Vjenë-Prishtinë u sulmua mëngjesin e së dielës në Krushevc të Serbisë nga persona të panjohur. Fatm
FSK e gatshme të reagojë në çdo cep të Kosovës (VIDEO) Forcat Speciale të Kosovës janë të gatshme të reagojnë në çdo cep të vendit në kuadër të misionit që të garantojë siguri