999 rezultate për

reagoi

"Ai është shumë xheloz", ja si reagoi partneri i Redona Koçit kur pa fotosetin nudo (VIDEO) Edhe në një intervistë të dhenë më parë në "Glamour Zone" ne TV ORA, modelja Redona Koci zbuloi se partneri i saj është
Këngëtarja shqiptare: Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, si reagoi nusja (FOTO LAJM) Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Ora Verore”, ku gjatë intervistës ga
Pse nuk reagoi kur u shemb teatri? Habit Majko: Bëra operacion në gojë Nesë keni menduar se asgjë smund të ju habisë në politikën shqiptare, sot do ndryshoni mendim. Pandeli Majko, i njo
"Nuk je më bija ime", Rudina Dembacaj tregon si reagoi e ëma për lidhjen me Markun (VIDEO) Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar si ka reaguar nëna e saj kur mori vesh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Në em
I nxorrën foton e Romeos, si reagoi publikisht Jonida Maliqi? Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u përfolën për një histori dashurie, e cila ka përfunduar. Aktori ka folur publikisht
Mourinho reagoi pas humbjes ndaj Leipzig: Luftuam me pistoletë pa plumba Tottenham është mposhtur nga Leipzig me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Jose Mourinh
"Qau me ngashërim nën jorgan", Nexhmije Hoxha tregoi si reagoi Enveri vdekjen e Hysni Kapos Hysni Kapo vdiq në 23 shtator 1979, në Paris. As doktorët francezë nuk arritën t’ia zgjasnin jetën udhëheqësit komunist.
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
"Si ndikon fakti që jeni vëllai i ish-ministres?", si reagoi ndaj pyetjes Kreu i ILD Kreu i ILD, Artur Metani në një komunikim për mediat deklaroi se ILD është një institucion i pavarur, ndërsa theksoi se
U puth me Arjolën në mes të emisionit, Xhoda tregon si reagoi e shoqja (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Glamour". Ai ka bërë një rrëfim si për jetë
Reagoi ashpër pas zëvendësimit, Gattuso dënon mesfushorin brazilian Pas humbjes befasuese 0-2 në shtëpi përballë Fiorentinës të shtunën në mbrëmje, Napoli do të rikthehet sërish në “San Pa
Modelja që e akuzoi përfundon vetë në burg, si reagoi futbollisti (FOTO LAJM) Lajmi i ditës në futboll është padiskutim arrestimi i modeles ruse, Luisa Kremleva. 21 vjeçarja akuzoi në vitin 2017 mbr
Shaka e hidhur para sallës, si reagoi DiCaprio kur i përmendin fiksimin për vajzat e reja (VIDEO) Aktori i njohur britanik i humorit, Ricky Gervais do të mbahet mend për thënien e disa batutave mjaft të forta, pasi pre
"Kërkoi thikën", moderatorja shqiptare tregon si reagoi babi për tatuazhin (VIDEO) Prezantuesja e njohur, Liesa Haxhiasllani është bërë tashmë vlogere dhe ka publikuar videon e saj të parë në Youtube ku
Një shtatzënie e papritur, Fatma tregon si reagoi kur mori vesh se do bëhet nënë (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Në jetë do
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku
Pasi konfirmuan lidhjen, Zerka tregon si reagoi Ronela për të "dashurën" bjonde (VIDEO) Pak kohë më parë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se Young Zerka ishte në një lidhje me një modele bjonde. Ata u
Rama në gjendje jo të mirë shëndetësore?! Kryeministri reagoi por cilat janë pikëpyetjet Edi Rama mungoi sot në një aktivitet të PS-së së Tiranës, ku në mëngjes u njoftua se kryeministri do të ishte i pranishë
Ancelotti i del në 'krah' Balotellit: Reagoi siç duhet ndaj thirrjeve racoste Trajneri i Napolit, Carlo Ancelotti, e ka përkrahur reagimin e Mario Balotellit ndaj thirrjeve raciste që ai i mori gjat
14 hidrocentralet që do e “vrasin” lumin Vjosa për të cilën reagoi edhe DiCaprio Postimi sensibilizues në Instagram nga aktori fituesi i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio kundër ndërtimit të hidrocentral