999 rezultate për

reagimit

Pas reagimit të amerikanëve bindet Thaçi, sot kompletohet KQZ Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës njofton se pas përmbylljes së të gjitha procedurave dhe kompletimit të lëndë
Shefi i ushtrisë serbe tregon nëse do të ndërhyjnë në Kosovë Shefi i shtabit të përgjithshëm të ushtrisë serbe, Millan Mojsilloviq, tha se situata në Kosovë është "shumë komplekse",
Këto janë reagimit e lojtërëve të Realit pas fitores Megjithëse fitoi 4-1 ndaj Valladoilid, shumica e tifozëve mendojnë se kjo ishte ndeshja e fundit e Santiago Solari-t n
Lulzim Basha mbledh deputetët pas reagimit amerikan (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka mbledhur me urgjencë deputetët këtë mbrëmje në selinë e PD-së, shkruan Albeu.com Mb
Shmanget tragjedia në Malësinë e Madhe Parandalohet një ngjarje e rëndë, krim brenda familjes, arrestohet autori në kohë rekord nga policia. Sekuestrohet nj
Thaçi bën të fortin me Serbinë pas reagimit të fortë kundër planit të tij të faljes së krimeve në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas vizitës që ia ka bërë fabrikës së plastikës “Kivo” në Kaçanik, ka thënë se Kosova
Tërhiqen farmacistët, anulohet protesta pas reagimit të qeverisë Farmacistët kanë anuluar protestën. Kjo lëvizje vjen pas pranimit nga qeveria për ribërjen e kontratës për rimbursimin e
Bota kundër Putinit, edhe Australia dëbon diplomatë rusë Australia është vendi i fundit që i është bashkuar listës së shteteve që kanë dëbuar diplomatë rusë në kuadër të reagimi
Ja si tallet ndërmjetësuesi Vanhouten me VMRO-ne (FOTO LAJM) "Duke planifikuar t’u shkruaj disa guidave turistik, në Shkup". Kështu shkruan në Twitter ndërmjetësuesi belg Peter Vanh
Sërish rrahje ndëretnike mes të rinjve në Shkup Në Maqedoni, duket se kanë rinisur rrahjet masive mes të rinjve maqedonas dhe atyre shqiptarë. Një përleshje masive e kë
Andi Lila shënon gol dhe bën shqiponjën, çmenden grekët (VIDEO) Andi Lila ka shënuar një gol në ndeshjen e PAS Giannina kundër Olympiakosit. Por më shumë se goli, duket se vëmendja
Milan, Inzaghi: Cesena, ndeshja e reagimit Ky vit nuk ka nisur sic shpresohej për Milanin, me skuadrën e Inzaghit që ka arritur të fitojë vetëm ndër 7 ndeshjet e
Ramadani: Shteti do ta ndalojë ekstremizmin fetar Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani është shprehur se aksioni i policisë, që ar
Medreseja e Korçës, medalje argjendi në olimpiadën IYIPO (FOTO LAJM) Dy nxënës të Medresesë së Korçës, Albi Hoxha dhe Lorend Zaçellari janë fituesit e vendit të dytë duke fituar medaljen e
Ushtarët greke stërviten për tu mbrojtur nga UÇK dhe UÇÇ Një stërvitje e përbashkët mes forcave greke të Reagimit të Shpejtë dhe Departamenti i Komandove në rajonin malor të Pre
Ambasadorja Jacobson vizitoi Brigadën e Reagimit të Shpejtë të FSK-së Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Tracey Jacobson e shoqëruar edhe nga atasheu ushtarak pranë amba
Qeveria respekton vendimin e Kushtetueses për mocionin Qeveria e Kosovës e ka komentuar shumë shkurt njoftimin e Lëvizjes Vetëvendosje, e cila ka vendosur ti drejtohet kushtet