999 rezultate për

reagimin

Reagimin epik të fëmijëve kur mësuan se e ëma 45-vjeçare është shtatzënë (VIDEO) Një suprizë e bukur u është bërë nga nëna e tyre dy fëmijëve në Florida. Ajo ka përzgjedhur një mënyrë mjaft të kënds
"Vaji i Borshit", Sindi kërkon falje publikisht për reagimin e ekzagjeruar (FOTO LAJM) Para pak javësh “Për’puthen” ju bashkua një konkurrent aspak i zakonte. Julian Lala, 29 vjeç, u prezantua si një shpirt
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, Matoshi tregon reagimin e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
I riu u shfaq i gjakosur në komisariat, Policia jep reagimin zyrtar: Ai na dhunoi! (VIDEO) Policia e Bulqizës ka reaguar pas pamjeve të publikuara ku një i ri duket i përgjakur në Komisariatin e qytetit. Ish
"E kanë të vështirë", Përputhen bën reagimin e papritur për Anën dhe Arjonin (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjetet sociale dhe portale të ndryshme qarkulloi një fotografi, ku Arjoni i “Për’Puthen” shfaqet i
"Foli shqip me dialekt napoletani", çfarë tha ministri italian që nxiti reagimin e Ramës Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Jashtëm italian, Luigi Di Maio nënshkruan sot një marrëveshje për Krijimin e Komite
Kërcënimet e Vuçiç, Hoti kërkon reagimin e NATO-s Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar ndaj deklaratës së Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili kë
Me Lukakun e padisponueshëm, Conte pret reagimin e Lautaros ndaj Real Madridit Interi ka kryer seancën e fundit stërvitore para transfertës madrilene ndaj Realit në Champions, një sfidë vendimtare kj
Berisha: Moratoriumi për mos anëtarësim në organizata ndërkombëtare ishte lëshim i delegacionit të Kosovës Sali Berisha ka deklaruar se moratoriumi njëvjeçar për mos anëtarësim në organizata ndërkombëtare ishte një lëshim nga a
Turpërimi i Barcelonës nga Bayern, Kroos zbulon reagimin e futbollistëve të Realit në WhatsApp Futbollistët e Real Madridit janë gëzuar për humbjen e thellë të Barcelonës nga Bayern Munich (2:8) në Ligën e Kampionëv
"Bjeri grekut", Rama bën reagimin e fortë për gjendjen në Kakavijë Kryeministri Edi Rama ka bërë një reagim të gjatë në Facebook, ku ka reaguar lidhur me komentet negative që ka marrë nga
Rama "del huq" me reagimin për ndalimin e komisionerëve: Nuk e ka idenë ku janë bërë arrestimet Kryeministri i vendit Edi Rama reagoi pak më parë lidhur me ndalimin e urdhëruar nga SPAK të disa komisionerëve në lidhj
Dhëndri e ofendoi publikisht, reagimin injorues i mamasë së Kim Kardashian (FOTO LAJM) Mamaja e Kim Kardashian, Kris Jenner, ka vendosur që të thyej heshtjen për herë të parë pas dramës që shkaktuan postimet
Studimi tregon përse disa persona e kanë më të vështirë t’i thonë jo alkoolit Një hulumtim i ri ka zbuluar se arsyeja përse disa njerëz e kanë vështirë ta injorojnë alkoolin mund të jetë truri, i ci
Ishte vetëm 16 vjeç, Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa bashkëshortin e saj Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar
Osmani i zhgënjyer me reagimin e Taravarit: MJERIM, TURP, shqiptarët habiten me busullën tuaj morale (VIDEO) Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut nga radhët e BDI-së, Bujar Osmani ka reaguar ndaj Sekretarit të përgjithshëm
LDK i drejtohet Kurtit: Shkopin nuk e kemi përdorur dhe nuk do ta përdorim për ta goditur dikë Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së mbrëmshme të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti për kreun e
Kolegu i ka shprehur dashurinë, Fjoralba Ponari rrëfen reagimin epik (FOTO LAJM) Jo pak, por një pjesë e mirë e VIP-ave kanë zgjedhur ta kalojnë kohën e lirë në izlim duke zhvilluar "intervista" me pye
Spiropali bën reagimin e fortë: Grushti i shtetit nisi në kokën e Presidentit Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në Twitter pas paralajmërimit të Presid