999 rezultate për

reagimi

Vjen reagimi i parë i PD për partinë e Rudina Hajdarit Ka ardhur reagimi i parë i demokratëve në lidhje me nismën e Rudina Hajdarit dhe të disa personazheve të njohur të së dj
Dzeko te Interi? Ky është reagimi i Spallettit Luciano Spalletti nuk ka dashur të flasë për spekulimet që e lidhin Dzekon me Interin. Sipas mediave italiane, Edin D
Reagimi i dytë i LSI për vendimin e Holandës: Rama ta zgjidhë këtë punë Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha e cilëson si një ngjarje të jashtëzakonshme dhe të paprecedent vendimin e Hola
Trump kërkon të shuhet zjarri me avionë, francezët e nxjerrin bllof me reagimin e tyre Agjencia për mbrojtje civile dhe menaxhimin e krizave në Francë, ka refuzuar propozimin e presidentit të Shteteve të Bas
Barbari! Vjen reagimi i fortë nga Greqia pas pamjeve të therjes së shqiptarit (VIDEO) Pamjet e masakrimit me thika të Albert Bakos, ndërkohë që gardianët bëjnë sehir në qelitë e burgut famëkeq të Koridalos
Pas reagimit të amerikanëve bindet Thaçi, sot kompletohet KQZ Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës njofton se pas përmbylljes së të gjitha procedurave dhe kompletimit të lëndë
Çfarë reagimi nga djali kur takon babain e tij ushtar pas një viti (VIDEO) Shpeshherë kemi parë situata ku babai osë nëna kthehen pas shumë kohësh nga ushtria dhe takimi më fëmijët është tëpër em
Të fejuarës i thanë se ishte plagosur, reagimi i saj kur pa të vdekur Jurgenin Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. Për rreth 6 vite Jurgen Kurti ishte i f
Krimineli dënohet në Hagë, ky është reagimi i një nënë që i kanë vrarë familjen (FOTO LAJM) Lajmi për burgim të përjetshëm për kriminelin Radovan Karaxhiq ka gëzuar familjarët e personave që u vranë në masakrën S
Fajin e kanë myslimanët, senatori çudit me reagimin pas sulmit terrorist në xhami Senatori australian Fraser Anning ka marrë mjaft kritika pas qendrimeve të tij të çuditshme në lidhje me sulmin terroris
Shefi i ushtrisë serbe tregon nëse do të ndërhyjnë në Kosovë Shefi i shtabit të përgjithshëm të ushtrisë serbe, Millan Mojsilloviq, tha se situata në Kosovë është "shumë komplekse",
Këto janë reagimit e lojtërëve të Realit pas fitores Megjithëse fitoi 4-1 ndaj Valladoilid, shumica e tifozëve mendojnë se kjo ishte ndeshja e fundit e Santiago Solari-t n
Aspak qetësi te Reali, konflikt mes dy kapitenëve Sa vjen e përkeqësohet situata te Real Madrid. Së fundmi media spanjolle "AS", raporton se në stërvitjen e së shtunës pa
Vjen reagimi i Trump, pas dyshimeve se Koreja do të lëshojë raketa Imazhe satelitore të një impianti afër Penianit sugjerojnë që Koreja e Veriut mund të jetë duke u përgatitur të lançojë
Vjen reagimi i kompanisë që kishte në pronësi kamionin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Kamioni i kompanisë “Uji i Pejës”, ka qenë shkaktari i aksidentit të rëndë që ndodhi sot në qytetin e Gjilanit, shkrua
Vjen edhe reagimi i Hummels, pas përjashtimit nga kombëtarja Trajneri i përfaqësueses gjermane Joachim Low ka shkaktuar një tërmet me përjashtimin e tre shtyllave të Bayern Munich J
U përfol për largim të bujshëm nga Top Channel, vjen reagimi i parë i Arbana Osmanit Largimi i Arbana Osmanit nga “Top Channel” është përfolur shumë nga dje pasdite, kur lajmi se do të braktisë emisionin “
Rama drejt Italisë: Po shkoj të mbroj vendin nga turpet e opozitës Rama edhe rrugës për në Itali, ka reaguar në lidhje me protestat e opozitës. Ai ka reaguar në Twiteer, duke pranuar s
Ky është reagimi i Policisë së Shtetit referuar dhunës në stadiume Skena e krijuar ditën e djeshme në ndeshjen Kamza- Laçi ishte vërtetë e turpshme dhe e vështirë për tu kapërdirë nga opi
FSHF nuk pranon dhunë, po mendohet pezullimi i kampionatit Skenat e shëmtuara të ndodhura në stadiumin e Kamzës kanë sjellë reagimin e Federatës Shqiptare të Futbollit. Qeveria e