999 rezultate për

reagimet

Nuk ka kufij për Madonnën, këngëtarja shfaqet topless në moshën 61-vjeçare (FOTO LAJM) Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja me famë botërore Madonna nuk ka komplekse. Së fundmi ajo është shfaqur topless në
Kënga "Besa Besë" nga Nushi dhe Bim Bimma ngjalli reagimet e serbëve (FOTO LAJM) Serbët kanë reaguar pas publikimit të projektit muzikor “Besa Besë”. Nushi dhe Bim Bimma kanë bashkuar idetë për proj
Emocionuese, reagimet më epike kur baballarët shohin të bijat me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Lidhja baba-vajza është mjaft e fortë dhe në një ditë të veçantë si dasma, sigurisht që emocionet janë të forta. Këto im
Nuk ka kufij për Madonnën, këngëtarja shfaqet topless në moshën 61-vjeçare (FOTO LAJM) Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja me famë botërore Madonna nuk ka komplekse. Së fundmi ajo është shfaqur topless në
Ronaldo mbajti fjalim pas humbjes kundër Lyon, zbulohen reagimet e Sarrit Cristiano Ronaldo ka mbajtur një fjalim për shokët e skuadrës pas humbjes kundër Olympique Lyon. Pas ndeshjes Cristia
Po tenton të bëhet popullor, Basha surprizohet nga reagimet në Instagram Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bashkëbiseduar me ndjekësit e tij përmes pyetje-pergjigjeve në rrjetin socia
Reagimet pas eliminimit të Soleimanit, SHBA e pakënaqur me europianët Pas sulmit në Irak kundër gjeneralit iranian, Kasem Soleimani, SHBA duket e zhgënjyer nga qëndrimi i europianëve. Ndërko
Shkëputja e Kosovës nga rrjeti energjetik i Serbisë, vijnë reagimet nga Beogradi Operatori i Sistemit, Transmisionit dhe Tregut të energjisë elektrike të Kosovës (KOSTT) të hënën kanë nënshkruar një ma
Mbrojtësi i kombëtares së Zvicrës i 'tronditur' nga reagimet e tifozëve ndaj Xhakës Fabian Schar e ka shprehur haptazi përkrahjen e tij ndaj kosovarit, Granit Xhakës kjo pasi që futbollisti është duke u k
Reagimet e DASH pas disfatës me BE, reagon Rama Ka sjellë shumë reagime vendimi i BE për të mos dhënë dritën jeshile për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Për këtë
Bashkëjetuesi i vrau prindërit, Nevila Mataj përlot me reagimet e saj Pas vrasjes që ish-bashkëjetuesi i saj Majlind Lila iu bëri dy prindërve të saj, ka reaguar për herë të parë Nevila Mata
Reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit (FOTO LAJM) Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Niseni ditën mbarë duke shikuar reagimet e bebeve (VIDEO) Videoja e këtyre bebeve duke u argëtuar dhe qeshur padyshim se do t’jua ndreq ditën sot. E publikuar në Facebook, vid
Nuk e beson dot, reagimi i Ronaldos pasi mori kartonin e kuq (VIDEO) Cristiano Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Valencias në "Mestalla". Por kur arbitri e ndëshkoi
Frikë nga reagimet, rikthehet transmetimi analog në televizonet shqiptare Ditën e sotme AMA ka marrë një vendim të rëndësishëm në lidhje me transmetimet analoge. Mësohet se është shtyrë më 4
Tahiri reagon për vrasjen në Shërbimin Sekret Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, e ka dënuar fuqishëm aktin e incidentit të ndodhur sot në ndërtesën e Agjencionit
Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Reagimet mbi tragjedinë e Genoas, nga klubet italiane deri tek Monaco (FOTO LAJM) Gjenoa është tronditur nga një ngjarje e rëndë ku një urë është shembur dhe si pasojë kanë humbur jetën të paktën 35 per
Vazhdojnë reagimet për të riun nga Drenica që ra nga objekti ku punonte Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës përmes kësaj komunikate shprehë shqetësimin e thellë lidhur me ngjarjen e
Reagimet e papara të njerëzve që udhëtojnë me makinë pa pilot (VIDEO) Në jo pak filma fantastiko-shkencorë shohim automjete që lëvizin pa asnjë person që t’i drejtojë ato, por sa njerëz real