999 rezultate për

reagime

Allegri braktis rrjetet sociale, ky veprim ka shkaktuar reagime të shumta Trajneri i Juventusit Masimilano Allegri ka pezulluar "Twitterin" dhe "Instagramin", shkruan Albeu.com Ne nuk e dimë
Ramushi dhe Ramiu, dy reagime të ndryshme për ngjarje të njëjta (FOTO LAJM) Për fat të keq, në Kosovë dhe Shqipëri gjatë javës së fundit kanë shpërthyer dy skandale të ngjashme me njëra-tjetrën në
Bashkëjetuesi i vrau prindërit, Nevila Mataj përlot me reagimet e saj Pas vrasjes që ish-bashkëjetuesi i saj Majlind Lila iu bëri dy prindërve të saj, ka reaguar për herë të parë Nevila Mata
Shqiptarët dhe francezët: Arsye të njëjta, reagime të ndryshme kundër qeverisë "Jelekët e verdhë" që po udhëheqin protestat masive në Francë janë duke tronditur seriozisht pozitat e pushtetit të Pres
"Deklarata e Ramës ishte provokative", vijnë reagime të forta nga Greqia Vrasja e teroristit grek, Konstantinos Katsifas në datën 28 Tetor nga ana e forcave RENEA pas një shkëmbimi zjarri, cijo
Reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit (FOTO LAJM) Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Niseni ditën mbarë duke shikuar reagimet e bebeve (VIDEO) Videoja e këtyre bebeve duke u argëtuar dhe qeshur padyshim se do t’jua ndreq ditën sot. E publikuar në Facebook, vid
Nuk e beson dot, reagimi i Ronaldos pasi mori kartonin e kuq (VIDEO) Cristiano Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Valencias në "Mestalla". Por kur arbitri e ndëshkoi
Frikë nga reagimet, rikthehet transmetimi analog në televizonet shqiptare Ditën e sotme AMA ka marrë një vendim të rëndësishëm në lidhje me transmetimet analoge. Mësohet se është shtyrë më 4
Tahiri reagon për vrasjen në Shërbimin Sekret Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, e ka dënuar fuqishëm aktin e incidentit të ndodhur sot në ndërtesën e Agjencionit
Reagime të ashpëra nga Greqia për ministrin maqedonas Reagime të ashpra në Athinë pas deklaratës së djeshme të kryediplomatit të Maqedonisë, Nikolla Dimitrov se me hyrjen në
Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Reagimet mbi tragjedinë e Genoas, nga klubet italiane deri tek Monaco (FOTO LAJM) Gjenoa është tronditur nga një ngjarje e rëndë ku një urë është shembur dhe si pasojë kanë humbur jetën të paktën 35 per
Akuzat ndaj 12 ushtarakëve rusë nxisin reagime mes demokratëve Hetimi për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane të vitit 2016 pati një tjetër zhvillim të rëndësishëm të premten,
Fëmijët i përzunë nga shtëpia, historia e çiftit të moshuar shkakton reagime Pamjet e dy të moshuarëve, burrë e grua, të braktisur nga fëmijët mes katër rrugëve kanë shokuar shqiptarët. Kjo ngj
Përsëri reagime, Labi do t'i bashkohet Vetëvendosjes? Lëvizja Vetëvendosje pak më parë, përmes anëtarit të saj, Erzen Vraniqit mohoi se dikush nga ky subjekt të ketë biseduar
Reagon edhe Behrami, ky postim i tiji pritet të ngjallë reagime të forta (FOTO LAJM) Pas Xhakës dehe Shaqirit, ka reaguar edhe njëri prej lojtarëve më të mirë të Zvicrës këtë Botëror, Valon Behrami. Beh
Çuli ngjall reagime të forta pas sulmit të ashpër ndaj Mirush Kabashit Drejtori i rikonfirmuar i Teatrit Kombëtar Henvin Çuli, ka sulmuar ashpër aktorin Mirush Kabashi. Me fjalët, mashtrue
Vazhdojnë reagimet për të riun nga Drenica që ra nga objekti ku punonte Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës përmes kësaj komunikate shprehë shqetësimin e thellë lidhur me ngjarjen e
Komentet e zyrtares për senatorin McCain shkaktojnë reagime Një zyrtare e Shtëpisë së Bardhë i ka trajtuar me mospëfillje kritikat e senatorit John McCain ndaj kandidaturës së Pres