999 rezultate për

reagim

Klopp ia mbath vrapit sapo sheh Guardiolën, reagimi i gjermanit po bën xhiron e botës (VIDEO) Jurgen Klopp ka një marrëdhënie të veçantë me gazetarët e futbollit. Gjermani lëshon shpesh batuta dhe është i çiltër në
Edhe qesh edhe qan, kush nga ju mund ta deshifroj reagimin e Feros për Arbenitën (FOTO LAJM) Tashmë nuk po dimë se çfarë të mendojmë për çiftin Fero-Arbenita! Siç raportohet, dyshja besohet se është ndarë dhe k
"Po vjen Pep", reagimi komik i Klopp kur sheh Guardiolën (VIDEO) Jurgen Klopp është padyshim trajneri më i mirë në botë për momentin, pasi e ka shndërruar Liverpoolin e tij një ekip të
Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka! (VIDEO) Flisni sa të doni për “Dhelprën dinake”! Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n
Media italiane e "dërgon" Ronaldon në Angli Cristiano Ronaldo është duke kaluar një moment tejet negativ me skuadrën e Juventusit. Marrëdhëniet me trajnerin Mau
Vjen një tjetër reagim nga Balotelli pas thirrjeve raciste: S’kemi të bëjmë më me futbollin Mario Balotelli i ka kritikuar tifozët ultras të Hellas Veronës, të cilët bënë thirrje raciste të drejtim të tij, duke i
Reagimi i Xhakës, Guardiola i del në krah futbollistit: Ndodh që të humbasësh kontrollin Reagimi i Granit Xhakës në momentin që u zëvendësua, ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Shumë emra të njo
Mbrojtësi i kombëtares së Zvicrës i 'tronditur' nga reagimet e tifozëve ndaj Xhakës Fabian Schar e ka shprehur haptazi përkrahjen e tij ndaj kosovarit, Granit Xhakës kjo pasi që futbollisti është duke u k
Efektet në SPAK të sherrit në mbledhjen e djeshme të KLP që nxitën reagimin e fortë të zyrtarëve amerikanë KLP është në fazën e fundit të përgatitjeve për ngritjen e SPAK, ku tashmë i duhet që të gjejë një hapësirë ligjore për
Reagimet e DASH pas disfatës me BE, reagon Rama Ka sjellë shumë reagime vendimi i BE për të mos dhënë dritën jeshile për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Për këtë
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO) Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur në
Merret peng një person në Burrel Një pengamarrje ka tronditur qytetin e Burrelit, por gjërat kanë përfunduar shumë shpejt pas reagimit të menjëhershëm të
Tatuazhi i veçantë i Bersant Celinës në krahun e majtë (FOTO LAJM) Bersant Celina tregoi edhe njëherë klasin, vizionin, kreativitetin dhe inteligjencën e tij në ndeshjen e mbrëmshme. C
Lorik Cana me reagim emocionues për fitoren e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO LAJM) Kosova ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ duke e mundur Malin e Zi me rezultat 2:0 për t
Na u duk ne, apo Arbnora flirtoi tërë kohën me Rezin? E ftuara e kësaj të shtune në “Shiko kush luan” ishte edhe ish Miss Kosova, tashmë aktore e njohur në Turqi, Arbnora Ade
Loredana zyrtarisht beqare, reagimi i parë i Mozzik (FOTO LAJM) Dje, reperja Loredana Zefi pranoi publikisht ndarjen me Mozzik. Reperja shkruante në një status se tashmë është një n
Lojtarët shqiptarë dalin në fushë, tifozët turq bëjnë reagimin e turpshëm Futbollistët e kombëtares shqiptare sapo kanë hyrë në fushën e blertë në stadiumin e Stambollit “Sukru Saracoglu”, ku më
Mediat serbe i referohen reagimeve të ashpra të shqiptarëve të "Nobelit" për ithtarin e Millosheviçit (FOTO LAJM) Mediat serbe i kanë dhënë hapësirë reagimit të kryeministrit Rama në lidhje me çmimin Nobel që iu tha shkrimtarit austri
"Vafshi në djall, aty ku tashmë jeni": Juria e Nobel-it "pendohet", nis peticioni për tërheqjen e vendimit Fituesi i çmimit Nobel për letërsi për vitin 2019, austriaku Peter Handke është pritur me reagime të ashpra pasi njihet
"Jam diva që nuk bëj drama, por biznes", Trejsi habit me reagimin pas akuzave për të dashurin (FOTO LAJM) “Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar