999 rezultate për

reagim

Pas deklaratës së Haradinajt për bashkim me Shqipërinë, reagon zyrtarisht edhe Rusia (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ditë më parë ka paralajmëruar një referendum për b
"Mos ha m**": Vjen reagimi i Ramës pas emërimit të Mark Markut (VIDEO) Kreut të qeverisë Edi Rama duket se nuk i ka ardhur hiç për mbarë zgjedhja e Mark Markut në krye të drejtimit politik të
U kap "mat" me moderatoren joshëse italiane, reagimi i papritur i aktorit turk (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, Matoshi tregon reagimin e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
Lavazhieri i bën "copë" ferrarin, ky është reagimi e portierit italian Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Genoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërront
U eleminua nga Carabao Cup, ky është reagimi i Solskjaer Manchester United është duke kaluar në një formë shumë të mirë, mirëpo prapë se prapë ata u eliminuan nga Manchester Cit
Modelja kollitet në studio, reagimi epik i Rudina Magjistarit: E ke bërë testin (FOTO&VIDEO) Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qenë e pranishme në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karri
Reagimi i parë nga Gjykata Kushtetuese: Ringritja e saj, kërkesë jetike për vendin "Ringritja e Gjykatës Kushtetuese ka qenë një kërkesë jetike për vendin" Me emërimin e anëtarit të gjashtë të Gjykatë
Vjen reagimi i parë nga VV pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese (VIDEO) Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese për votën e deputetit E
Vjen reagimi i parë i LDK pas rrëzimit të Qeverisë Hoti Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri e ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese për rrëzimin e Qeverisë Hoti. Ai ka
I riu u shfaq i gjakosur në komisariat, Policia jep reagimin zyrtar: Ai na dhunoi! (VIDEO) Policia e Bulqizës ka reaguar pas pamjeve të publikuara ku një i ri duket i përgjakur në Komisariatin e qytetit. Ish
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Shpat Kasapi do t'i dedikojë këngë dashurie, reagimi i parë publik i partneres (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka zbuluar prej disa kohësh se është duke shijuar një romancë me partneren e tij të re
PD në Shkodër reagon pas akuzave se organizoi protestën: Boll më me inskenime Pas akuzave nga Taulant Balla dhe Ilir Beqja se PD ka organizuar protestën e sotme, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Dem
Adrola Dushi e "tradhtoi" me Capital T? Reagimi pikant i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa ishte i ftuar në ‘Wake Up’, ku u pyet edhe për Adrola Dushin. I pyetur nëse u mërzit që iku Adrola te
I nxorri Anës foton në krevat, vjen reagimi i Arjonit: Nuk keni parë ende videon (FOTO LAJM) Fotoja ku Ana, konkurrentja e “Për’puthen” shfaqej në shtrat me Arjonin, bëri shumë bujë në rrjetet sociale. Pamja u
"E kanë të vështirë", Përputhen bën reagimin e papritur për Anën dhe Arjonin (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjetet sociale dhe portale të ndryshme qarkulloi një fotografi, ku Arjoni i “Për’Puthen” shfaqet i
" I gëzuar dhe e vështirë për të luajtur kundër Barcelonës", ky është reagimi i Ronaldos pas fitores Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren 0-3 të Juventusit kundër Barcelonës në Camp Nou. Portugezi të dy gola
Pamje që shihen një herë në jetë: Peshkaqeni sulmon breshkën, reagimi i peshkatarëve (VIDEO) Dy peshkatarë në Bahamas shpëtuan javën e shkur një breshkë deti, e cila po sulmohej nga një peshkaqen tigër. Kai Sur
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër