999 rezultate për

ravet

Mesfushori i Kombëtares, Abrashi: VAR është një m*t i madh Në të gjithë kampionatet europiane, përdorimi i video-asistentit (VAR) po komentohet mjaft pozitivisht pasi ka zgjidhur
Trendi më i fundit i xhaketave pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është një veshje e cila dhe pse tashmë jemi në stinën e ngrohtë, është një stil veshje që mund të përdoret gjat