999 rezultate për

raundin

Duelin e "titanëve", Fury - Wilder mund ta ndiqni të plotë këtu (VIDEO) Tyson Fury mposhti Deontay Wilderin me nokaut teknik në raundin e shtatë në meçin e zhvilluar në Las Vegas për tu rikthy
Fury e mposhti Wilderin me nokaut, por këto ishin vlerësimet e gjyqtarëve (FOTO LAJM) Deontay Wilder fitoi vetëm një raund në kartën e rezultatit të një gjyqtari pasi rezultati deri në raundin e shtatë u zb
"Fëmijët" kalojnë Liverpoolin në raundin tjetër të FA Cup (VIDEO) Të rinjtë e akadamisë së Liverpool kanë mposhtur me rezultatin minimal 1-0, Shrewsbiry Town, klubin nga League One, nive
Chelsea kalon me vështirësi në raundin tjetër të FA Cup (VIDEO) Chelsea është kualifikuar në rundin e pestë të FA Cup, pasi e mundi 2-1 skuadrën e Hull City. Chelsea i Frank Lampar
Juve shkatërron Udinesen dhe kalon në raundin tjetër, mësohen 3 çerekfinalet e Kupës së Italisë (VIDEO) Juventus nuk njeh rival as në Kupë. Bardhezinjtë kaluan në raundin çerekfinal të kompeticionit, pas fitores me "poker" 4
Kupa e Italisë/ Lazio dhuron spektakël, kalon në çerekfinale (VIDEO) Çerekfinale shqiptarësh në Kupën e Italisë. Lazio e Thomas Strakoshës ka siguruar kalimin në raundin e 1/8-ave të Kupës,
Liverpool fiton derbin me Everton, siguron kualifikon në raundin tjetër (VIDEO) Një gol i 19-vjeçarit Curtis Jones kualifikoi Liverpoolin në raundin e 1/16-ave të FA Cup. The Reds edhe pse me shum
Drejtuesi i VV tregon lojën që po luan LDK për marrjen e kryeministrit Bojken Abazi, drejtues i vetëvendosjes në Tiranë, deklaroi të enjten në emisionin OPEN në Top Channel se LDK synon të ma
Rivalë aspak të lehtë për Realin në Ligën e Kampioneve Real Madrid ka për të zhvilluar edhe një ndeshje në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Club Brugge, por skuad
Momenti kur De Jong mëson se Ajax është eleminuar, dëshpërimi i pikëllon të gjithë (VIDEO) Me trup në "Giuseppe Meazza", por zemra dhe mendja shumë larg Milanos. Frenkie de Jong u aktivizua për pak minuta në
City kalon lehtësisht në raundin tjetër të Carabao Cup Kampioni aktual i Carabao Cup, Manchester City e ka eliminuar në raundin e katër skuadrën e Sauthamptonit. City ka fitua
Kupa e Shqipërisë, Partizani, Kukësi dhe Luftëtari kualifikohen në raundin tjetër! Janë luajtur sot 3 ndeshjen e kthimit në Kupën e Shqipërisë. Partizani, Kukësi dhe Luftëtari janë skuadrat që kanë ar
Latifin nuk e mbajnë gjunjët, knock-out që në raundin e dytë (VIDEO) Mbrëmja e së shtunës së 10 gushtit preferohet të fshihet sa më shpejt nga mendja e Ilir Latifit. Boksieri shqiptar i
Osmani dhe Alimi: Të shmangim befasitë dhe të gëzojmë "Ballistët" Trajneri Qatip Osmani dhe kapiteni Alimi folën në konferencë për shtyp para ndeshjes së kthimit me Nomme Kalju në raundi
Feronikeli fiton me përmbysje, siguron raundin e parë në Ligën e Kampioneve Feronikeli ka arritur që të mposhtë me rezultat 2:1 skuadrën e Andorras, Santa Coloma. Pjesa e parë përfundoj me rezu
Tsipras në vështirësi të mëdha, konservatorët korrin fitore të thellë në zgjedhje Kandidatët e Demokracisë së Re në Greqi fituan në 6 nga 7 rajonet ku u zhvilluan zgjedhjet. Konservatorët korrën suks
Ahmeti: 137 mijë vota të Pendarovskit ishin tonat Partitë politike shqiptare përvetësojnë meritat për fitoren e Stevo Pendarovskit. Subjektet që mbështetën kandidaturë
Sot votat e shqiptarëve përcaktojnë presidentin e ardhshëm në Maqedoni Në Maqedoninë e Veriut sot do të zhvillohet balotazhi për zgjedhjen e presidentit të vendit ku në garë janë kandidati i
Pendarovski: Do të jem, president për të gjithë Më 5 maj të dalim dhe ta zgjedhim presidentin e ardhshëm të shtetit për të cilin detyrë e parë dhe e fundit është të pun
Kupa e Shqipërisë, Luftëtari – Tirana e mbyllin "raundin" e parë në paqe Është mbyllur në barazim 0-0 gjysmëfinalja e parë e Kupës së Shqipërisë mes Luftëtarit dhe Tiranës, dy skuadra që do të