999 rezultate për

rastin

Zaev: Fushata zgjedhore në rastin më të mirë fillon në korrik, por ndoshta edhe më vonë Një nga skenarët e mundshëm për fillimin e fushatës zgjedhore për zgjedhjet parlamentare të këtij viti në rastin më të m
Komuniteti mysliman vendos si do të pastrohen kufomat e të infektuarve me koronavirus (FOTO LAJM) Bashkësia Islame e Kosovës, ka marrë një vendim lidhur me pastrimin e kufomave të personave që humbin jetën nga koronavi
E BUJSHME/ Mourinho i fiksuar pas Strakoshës Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka piketuar dy futbollistët e Lazios, mesfushorin serb Sergei-Milinkovic Savic dh
Presidenti i La Ligas, zbulon çfarë do të ndodh në rastin se kampionati nuk vazhdon Koronavirusi ka pezulluar thuajse të gjitha ligat evropiane të futbollit, përfshirë këtu edhe atë spanjolle, La Liga-n.
ZYRTARE/ Real Madridi konfirmon rastin me koronavirus, skuadra në karantinë Real Madridi është në karantinë, pasi një basektbollist i klubit të bardhë rezultoi pozitiv me "Coronavirus". Kjo ka
Frika nga koronavirusi, kombëtarja e Maqedonisë kërkon shtyerjen e ndeshjes me Kosovën Te Maqedonia e Veriut janë duke kërkuar që ndeshja me Kosovën e paraparë të luhet më 26 mars në Shkup, të shtyhet. Qe
Pandev: Të shtyhet ndeshja me Kosovën Goran Pandev, kapiteni i Kombëtares së Maqedonisë së Veriut në futboll, ka kërkuar që të shtyhet ndeshja me Kosovën, e p
Koronavirusi mbërrin në Serbi, autoritetet konfirmojnë rastin e parë Koronavirusi fatkeqësisht ka mbërritur edhe në Serbi. Ditën e sotme ministri i Shëndetësisë, Zllatibor Llonçar ka konfi
"Reketi', Remenski: Nikollovski ia fshehu rastin qeverisë (VIDEO) Ish drejtori i DSK-së, Goran Nikollovski kishte dijeni për “Reketin” që në nëntor të vitit 2018, por nuk ka bërë asgjë,
Vazhdon gjykimi, Todoroviqi do të dëshmojë për rastin "Reket" Në Gjykatën penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për rastin “Reket”. Seanca e djeshme është anuluar për sot për shkak të
Ekzekutohet një person në Pejë Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Llabjan të Pejës Rastin e ka konfirmuar policia dhe
Habit mjekja: Mezi e pres rastin e parë me koronavirus në Shqipëri Kryeinspektorja e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, epidemiologia, Areti Beruka ka deklaruar se mezi po e pret rastin
Jankullovksa dëshmon për rastin "Monstra" Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska ka dëshmuar për rastin “Monstra”. Ajo ka treguar se si ka qenë
Vuçiç: Kemi humbur rastin për kompromis me Prishtinën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar mbrëmë që Serbia ka humbur rastin të arrijë kompromis me Prishtinën
"Kosova jonë sot frymon e lirë", urimi i Vjosa Osmanit me rastin e pavarësisë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se pavarësia e Kosovës më 17 shkurt është e pakthyeshme, derisa k
E mbyllur për publikun, vazhdon gjykimi për rastin Target-Fortesa Në Gjykatën Penale në Shkup, sot vazhdoi gjykimi për lëndën “Target-Fortesa”, por seanca do të jetë e mbyllur për publik
Zaev dëshmon për rastin "Monstra", tregon takimin me familjet e viktimave Ish-kryeministri dhe drejtuesi aktual i LSDM-së, Zoran Zaev, dëshmoi sot në gjykatë se çfarë materialesh kishte dëgjuar
Zhduket e mitura në Ferizaj Një vajzë e mitur është raportuar si e zhdukur në Ferizaj. Rastin e ka raportuar në Polici, babai i vajzës së mitur,
Janeva nuk gjen qetësi, vazhdon gjykimi për rastin "Haraçi" Procesi gjyqësor për lëndën “Haraçi” vazhdon sot me prezantimin e provave materiale. Në seancën e fundit gjyqësore për k
Me rastin e ditëlindjes së tij, Fifi prezanton për herë të parë të vëllain dhe ngjajnë kaq shumë (FOTO LAJM) Ndoshta deri më tani as nuk e dinit që këngëtarja Fifi ka një vëlla pasi ajo ka zgjedhur ta mbaj diskrete jetën e saj pe