999 rezultate për

rastet

Duro: Fillimisht kishim vështirësi, por më pas krijuam rastet tona Një muaj i zi për Flamurtarin, që fitoren e fundit e shënon pikërisht më 18 Shkurt ndaj Lushnjës, teksa sot humbën edhe
Këto janë disa nga rastet më të bujshme të helmimeve për arsye politike Prej qindra vitesh helmimi ka qenë një metodë e përdorur për të eliminuar kundërshtarët politikë, aq sa historianët deba
Rastet të reja të sulmeve nga qentë endacak, qytetarët kërkojnë masa mbrojtëse Problemi me qentë endacak assesi të gjej zgjidhje. Mendohet të ketë rreth 10 mijë qen të tillë pa përkujdesje e të cilët
Ëndrrat nuk janë gjithmonë të kota, rastet kur kanë një kuptim 1. E njëjta ëndërr disa herë: Kjo do të thotë se diçka e re pritet të vijë në jetën tuaj, diçka që ka lidhje me sekuenca
Tragjedi e dyfishtë në Elbasan, 44 vjeçari gjen vdekjen kur sheh xhaxhain e pajetë Një familje është tronditur pas një tragjedie të dyfishtë sot në Elbasan. Teksa kanë qenë duke bërë përgatitjet për v
Protestuesit kërkojnë rigjykim për rastet e montuara ndaj shqiptarëve (VIDEO) Familjarët dhe organizatorët e protestës sot në Shkup kërkuan rigjykim të rasteve "Alfa", "Lagja e trimave", "Almiri" dh
Këtë herë Partizani lë mikrofonin për të folur me prova, ja rastet kur gaboi arbitri me Kukësin (VIDEO) Partizani ka kontestuar praktikisht gjithçka nga gjykimi në humbjen 3-1 nda Kukwsit, duke nisur nga rivëniet anësore, go
Ndahen 79 banesa për rastet sociale Shteti do të ndajë 79 banesa sociale për kategoritë e njerëzve në nevojë. 59 janë për personat me rrezik social dhe 20 p
Gjermania merr vendimin e rendësishëm për emigrantët Bundestagu gjerman miratoi sot një ligj që kufizon bashkimin familjar për refugjatët deri më 31 korrik. Duke nisur nga 1
Këto janë rastet kur një grip mund të kthehet në vdekjeprurës Ky sezon gripi është i ashpër dhe i ka marrë tashmë jetën të paktën 30 fëmijëve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, sipa
Rekordet më të pathyeshme në botën e futbollit (FOTO LAJM) Shpesh herë, dëgjojmë shprehjen “rekordet janë bërë për t’u thyer”, në rastet kur në botën e futbollit vendosen rekorde
Shëndeti i femrës/ Sekrecionet vaginale, ja rastet kur nuk janë normale Sekrecionet vaginale janë krejtësisht normale për gratë. Të gjitha gratë në moshën riprodhuese, që janë edhe në gjendje
E filluan dobët, por tani Madridi tjetër është problemi i vetëm i Barcelonës (VIDEIO) Një gol në kundërsulm i Kevin Gameiros i mjaftoi Atleticos së Madridit për të marrë pikët maksimale në transfertën me Ei
Nga Kaka deri te Pirlo, fëmijët e familjeve të pasura që bënë karrierë (FOTO LAJM) Disa e shikojnë futbollin si një mënyrë jetese ëpr të ndryshuar dhe gjendjen financiare. Ka plot shembuj të cilët stërvi
Gjithë rastet kur ju vjen në ndihmë vazelina Vazelina është një krem që bën mrekulli për ju. Por, për cfarë mund ta përdorni këtë produkt? Në fakt këtu qëndron e
Ronaldo, lojtari që sot shpërdoi rastet e Realit (VIDEO) Barcelona arriti të marrë një fitore mjaft të rëndësishme në El Clasico, duke mposhtur Realin 3-0, në ‘Santiago Bernabeu
Varane pas ndeshjes shprehet i mërzitur me rastet e shpërdoruara Real Madrid ka pësuar humbje para shikuesve të vetë kundër katalunasve me rezultat 3-0. Pas takimit për mediat spanjo
Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO) Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta. Real Madrid dominoi në
Aurela Hoxha nuk ndalet, shfaqet seksi për festa (FOTO LAJM) Modelja Aurela Hoxha, di gjithmonë si të jetë në qëndër të mediave rozë. Këtë herë ajo shfaqet tejet seksi me nj
Rrezik për shtetin italian, dëbohen dy shqiptarë Shteti italian ka dëbuar nga territoret e saj dy shtetas shqiptar të cilët banonon në Puglia. Nga raportimet e media