999 rezultate për

rastesi

A është rastësi? "The Simpsons" parashikoi veshjen e Kamala Harris ditën e inagurimit Çdo ngjarje që ndodh më shumë binden përdoruesit e rrejteve sociale që “The Simpsons” kanë parashikuar që Kamala Harris
I kërkuar në Austri, 23 vjeçari shqiptar arrestohet rastësisht në Spanjë Një 23 vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia spanjolle në Motril. Ai ishte shpallur në kërkim ndër
Rastësi apo mallkim? Ja yjet e futbollit që u përfshinë në aksidente të frikshme (FOTO+VIDEO) "Idol". Ky është karakterizimi që u është dhënë futbollistëve më të mirë në të gjithë botën nga qindra mijëra tifozë të
Rastësi e frikshme! Terroristi, viktima e heroi në Vjenë janë shqiptarë Në sulmin e mbrëmshëm që ndodhi në disa qendra të Vjenës së Austrisë, e që tronditi botën, kanë qenë të përfshirë tre sh
Rastësia e papritur, vajza lind fëmijën në mes të provimit Imagjinoni të lindësh teksa je në mes të provimit më të rëndësishëm të jetës tënde! E dimë që ngjan çmenduri, por diçka
Debutimi i Kumbullës? Trajneri i Romës: Nuk është rastësi që portieri ynë ka bërë vetëm një pritje Marash Kumbulla ka debutuar në mbrëmjen e djeshme me skuadrën e Romës ku u përball me Juventusin. Kumbulla bëri një p
Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Nuk është rastësi, a e dini pse portokallet shiten në rrjetë të kuqe A keni vënë re se portokajtë në dyqane shiten kryesisht të vendosur në rrjeta ngjyrë të kuqe? Dhe për këtë, ka një ar
Reali ankohet për kalendarin: Çfarë rastësie me Barçën? Kalendari i ri ka gjeneruar shumë polemika në kampionatin spanjoll. Reali i Madridit është një prej ekipeve më të rebelu
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Si asnjëherë, ky ishull po i paguan turistët që të largohen prej tij Mund të duket e vështirë ta besosh në një kohë normale, por jo në pandeminë globale në të cilën po jetojmë. Bëhet fjalë
Ia mbathi prej policisë me vrap, kush ishte i shumëkërkuari që u kap rastësisht Policia e Durrësit ka arrestuar një person të shumë kërkuar gjatë ditës së djeshme në qytet. Bëhet fjalë për një 41 v
Rrëfehet vajza që u plagos dje rastësisht në Tiranë: Kam akoma plumbin në këmbë Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën. Një kalimtare e rastësishme mbeti e plagosur pasi policia pati një
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur b
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Pse "skenari" i Bashës nuk ndryshon nga ERTV, gjyshe Vera nuk është pensioniste e rastësishme (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë Basha u frymëzua "dukshëm" nga Rama dhe Veliaj dhe tentoi të sillte një skenar ku nxirrte para tu
Tritol dhe përplasje me armë në Shkodër, por drejtuesi i policisë ka një hall tjetër Shkodra u trondit mbrëmë nga dy ngjarje të rënda. Një sasi tritoli u vendos tek shtëpia e ish-basketbollistit të Vll
Rastësi? Bleona Qereti akuzon aktoren e njohur për kopjim (FOTO LAJM) Ka ndodhur shpesh që shumë personazhe të famshëm kanë veshur të njëjtat stilime pasi ato i ka veshur këngëtarja e njohur