999 rezultate për

raste

Vende që i kemi parë vetëm në ëndërr, 10 raste kur natyra bëri mrekulli (FOTO LAJM) Nën sipërfaqen e Tokës, aty ku dielli rrallë deperton, është një botë me gurë të çmuar, minerale, ujë , shpella gelqeror
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Kujdes, ky operacion plastik shkakton një lloj të rrallë kanceri Një lloj implanti i gjoksit, i përdorur nga miliona femra në mbarë botën, po kontrollohet me kujdes pas këshillës së mje
6 raste kur VIP-at bënë xing me veshjen, kush është më i miri (FOTO LAJM) Shpeshherë ndodh që në jetën e përditshme të hasim persona që kanë veshur të njëjtat rroba me ne. Në rastin më të ke
Mos rastësisht Fatma na zbuloi gjininë e fëmijës? Pasditja e djeshme nuk ishte e zakonshme për personazhet VIP. Kjo pasi, Valdrin Sahiti në bashkëpunim me Class mbajt
Krime pasioni? 7 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF
Një javë pas ndarjes, Kylie Jenner sërish "mat" me ish të dashurin (FOTO LAJM) Diçka po luhet këtu. Siç mund ta keni parasysh, Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë, Kylie vizitoi ish të dashurin,
Zgjedhjet në Kosovë, janë evidentuar 83 raste të fotografimit të votës Procesi i votimit në të gjithë vendin po vazhdon të vëzhgohet nga Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”. Deri tash,
Incidente, shoqërime në polici dhe pjesmarrja: KQZ deklaratë zyrtare Është duke vijuar procesi i zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë dhe do të zgjasë deri në orën 19:00 të mbrëmjes së sotme
Sa janë shanset? Zero, por këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Ndonjëherë ndodh që rastësitë të jenë kaq të bukura dhe të vecanta sa të përfundojnë virale. Pikërisht të tilla fotog
Rekord! 10 mijë shqiptarëve u ndalohet udhëtimi në zonën Schengen Gjatë 9 muajve të parë të këtij viti, u është ndaluar përkohësisht udhëtimi drejt zonës Schengen 10.684 shtetasve shqipt
Këto janë rregullat, 5 raste kur duhet të bëni shumë kujdes me sjelljen (FOTO LAJM) Shpeshherë duke dashur që të jemi sa më interesantë përfundojmë duke u treguar të pasjellshëm. Kjo ndodh në mënyrë të
Kujdes! Katër raste kur nuk duhet të hani shegë Shega është një ndër frutat më të kërkuara të stinës, e njohur jo vetëm për shijen por edhe për vlerat e mëdha ushqyese
6 raste kur VIP-at bënë xing me veshjen, kujt i shkon më shumë? (FOTO LAJM) Shpeshherë ndodh që në jetën e përditshme të hasim persona që kanë veshur të njëjtat rroba me ne. Në rastin më të ke
Grintë dhe raste, Atletico ndal vrullin e Realit (VIDEO) Emocione, nervozizëm dhe raste pa fund. Derbi i Madridit i dhuroi të gjitha, përveçse asaj që pritej, fituesit. Atle
7 raste kur gjërat dolën jashtë kontrollit dhe përfunduan në qesharake (FOTO LAJM) Jo gjithmonë e arrijmë atë që duam e madje as nuk e marrim dot ashtu fiks siç e kemi kërkuar. Edhe nëse përpiqemi sh
Rastet kur shefat e kuzhinës kanë dështuar në kryeveprat e tyre (FOTO LAJM) Konkurenca e madhe në treg i detyron kafenet dhe restorntet te guxojnë në kreativitetin e tyre duke dashur të surprizojn
Laraska agresive vret çiklistin Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmangej, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Laraska agresive i merr jetën çiklistin, 1700 raste vetëm në 2019 (FOTO LAJM) Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76