999 rezultate për

rast

Mali i Zi me zero raste të reja, Kosova shteti më me shumë viktima nga COVID-19 në rajon Gjatë 24 orëve të fundit, në rajon u regjistruan 1016 raste të reja me Covid-19 dhe 42 viktima. Serbia ishte vendi me
COVID-19 në Tropojë, konfirmohen pozitivë 3 mjekë dhe një infermiere Nga personat që kanë dalë pozitiv me Covid-19 në Shqipëri janë edhe 4 personel mjekësor nga Tropoja. Burime bëjnë me
Rekord i zi! Kaq infektime me COVID-19 janë shënuar në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 139 raste të reja me COVID-19 dhe 6 viktima. Shpërndarja gjeografike e rast
Maqedonia e Veriut: 5 viktima në 24 orë, sa raste të reja u zbuluan nga 1507 testime Ditën e sotme në Maqedoninë e Veriut janë shënuar një numër i ulët i rasteve me COVID-19, në raport me testet e realizua
15 viktima dhe mbi 200 raste të reja, rëndohet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Mol
Sot gjashtë viktima, sa raste të reja me COVID-19 u shënuan në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 1507 testime prej të cilave
Humb jetën 7 vjeçarja në Kosovë, dyshohet mbidozë e anestezisë Një vajzë 7-vjeçare kishte shkuar për të bërë një skaner të kokës mëngjesin e sotëm në një klinikë private në Kosovë, po
Rëndohet situata në spitalet COVID, si u zgjerua sot zinxhiri i infeksionit Gjatë orëve të fundit kanë humbur jetën 4 pacientë si dhe janë infektuar me koronavirus 130 qytetarë.. Shpërndarja gj
Shpërthejnë infeksionet, sa raste pozitive u konfirmuan sot Ne 24 orët e fundit, ministria e Shëndetësisë bëri me dije se nga 546 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë me Covid
Me flokë të shkurtër e të zinj, nuk do ta njihnit Gigi Hadid pas ndryshimit drastik (FOTO LAJM) Gigi Hadid është padyshim një nga modelet më të bukura në botë dhe për këtë biem të gjithë dakord. Modelja ka vendosu
Tirana një vatër e nxehtë, si ndryshuan sot rastet aktive Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 101 raste të reja dhe 6 humbje jete si pasojë e
Ditë e zezë, 6 persona humbin jetën nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë raportoi se 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nj
Shifrat e larta, sa persona u infektuan ditën e sotme (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë raportoi se 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nu
Shkon në 256 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 454
Tre viktima, bie numri i rasteve të reja në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar sot tre viktima, 90 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid-19 nga 689 testime të kryera
Shtatë viktima dhe 250 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej
Epidemiologu sjell studimin: Si mund të shmanget përkeqësimi i situatës në Shqipëri Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar një studim për vendet e Ballkanit Perëndimor dhe vendeve të tjera fqi
Barcelona merr mësim nga rasti "Neymar", klauzolë të frikshme për Ansu Fatin Te Barcelona janë shumë të kënaqur me Ansu Fatin. Talenti 17-vjeçar ka qenë një nga lajmet e pakta të për katalanët
497 viktima dhe rreth 4 mijë raste aktive nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut Dje Maqedonia e Veriut shënoi 4 viktima dhe 166 raste të reja me Covid-19. Viktimat janë nga mosha 58 deri në 77 vjeçare
Shtohen shifrat, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se numri total i rasteve pozitive është 8.799 raste nga 37.411 pe