999 rezultate për

rasim

DËSHMITË/ Kemi videon, të vrasim motrat dhe mamin! Si u shantazhua vajza në Kavajë (FOTO LAJM) Është zbardhur ngjarja e rëndë në Kavajë që tronditi opinionin publik, ku një vajzë e mitur ishte përdhunuar nga 7 djem
Daçiç: Jemi gati ta thërrasim Rusinë kundër Kosovës Ministri i Brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka thënë se nëse në dialogun Kosove-Serbi përfshihen SHBA-të, atëherë Beogra
Iniesta flet për situatën e Dembeles te Barcelona Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, është kthyer përsëri në qytetin spanjoll pas disa muajve me klubi
Deputeti Pishev: Nëse duhet edhe do të vrasim për Maqedoninë Në seancën e sotme për ngjarjet e 27 prillit prokurorja Villma Ruskoska prezantoi dhe mesazheve SMS porositë dhe porosit
Lladrovci flet për heroin Rasim Kiçina Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot ka vizituar punimet në shtatoren e heroit Rasim Kiçina, së bashku me familjarë
Kërcënohet me jetë gazetari i njohur shqiptar: Do të të vrasim! Kërcënimet ndaj gazetarëve janë bërë tashmë të zakonta në Shqipëri. Pas konosjes me armë ndaj gazetares Klodiana Lal
297 mijë trupa ruse “zbarkojnë” në Siberi Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Rusisë, Valeriy Gerasimov, njoftoi se 297,000 ushtarë do të marrin pjesë në stërvitje
Dëshmia tronditëse: Ku është Muki Zekiri shiptari, do t'ju vrasim Deputeti i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë Muhamed Zekiri, i cili sot dëshmoi për ngjarjet e 27 prillit të vitit t
Po vrasim veten?! Ky "super ushqim" qenka helm për organizmin Një profesor nga Universiteti i Harvardit ka vënë në dyshim përfitimet e supozuara shëndetësore nga vaji i kokosit duke
Fjalimi i Pogba para ndeshjes me Argjentinën: Ne i vrasim ata, Messi apo jo Messi Paul Pogba mbajti një fjalim frymëzues përpara bashkëlojtarëve të Francës, kur po përgatiteshin të dilnin në fushë dhe t
Për çdo serb, vrasim 100 myslimanë! Fjalët e ashikut të Thaçit që u harruan nga Europa Aleksander Vuciq po thotë gjithçka që Brukseli dëshiron të dëgjojë, për t’ia lehtësuar Serbisë anëtarësimin në Bashkimin
Asad kërcënon SHBA-të: Ju vrasim ushtarët nëse nuk i largoni nga Siria Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, theksoi mundësinë e një konflikti midis ushtrisë së tij dhe forcave amerikane në S
Kujdes! Marimangat s'duhet ti vrasim, zbuloni arsyen Thuhet se merimangat i "pushtojnë" shtëpitë tona për t’u mbrojtur nga i ftohti, por ka një arsye më të frikshme që na bë
Nehat Thaçi emërohet drejtor në Shërbimin Korrektues Nehat Thaçi për tri vjet do të jetë drejtor i Shërbimit Korrektues, duke pasuar Sokol Zogajn. Thaçi u bë i njohur për pu
Shokon gjenerali rus: Pjesëtarë të organizatës terroriste së DEASH janë trajnuar në bazat amerikane Shefi i Shtatmadhorisë së Rusisë, Valeriy Gerasimov, ka pretenduar se pjesëtarë të organizatës terroriste DEASH janë tra
Historiani shokon me misterin që fshihet pas nënshtetësisë së Janullatos Presidenti Ilir Meta i dha shtetësinë shqiptare kreut të kishës ortodokse pas 25 vite refuzimesh nga presidentët e tjerë
Haziri: E shumë anëtarë të tjerë nga OVL mendojnë si Rasim Haradinaj Një deklaratë e nënkryetarit të OVL-së së UÇK-së, Nasim Haradinajt, për vrasjen e zyrtarëve të LDK-së që nga paslufta, k
Gucati mbron Rasim Haradinajn: LDK po e shfrytëzon rastin e tij Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit, Nasim Hardinaj, jan
Në Drenas dalje më e madhe në votime në krahasim me zgjedhjet e 11 qershorit Në Drenas procesi i zgjedhjeve po zhvillohet normalisht. Në qendrën më të madhe te votimit në Drenas, atë në shkollën
"Ndërsa ju na vrisni në vendin tonë, ne do t'ju vrasim në vendin tuaj" Shteti Islamik ka publikuar një video të re duke u shprehur se masakra e Las Vegas ishte hakmarrje për sulmet amerikane