999 rezultate për

rashica

Milot Rashica debuton këtë javë me Werder Bremen Futbollisti Rashica do të debutojë për Werder Bremen këtë të shtunën kundër Schalke 04. 21 vjeçari i Përfaqësueses së
Rashica kryen stërvitjen e parë me Werderin (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar nga Vitesse e Holandës në njërin prej kampionateve më të mëdha në botë siç është Bundesliga. Ai
Zyrtare: Rashica më në fund lojtar i Werder Bremenit Milot Rashicazyrtarisht është një lojtar i Werder Bremen , talenti ka nënshkruar një kontratë me ‘Green-Whites’ dhe do t
Kjo është bukuroshja që ishte përkrah Rashicës në kryerjen e testeve mjekësore (FOTO LAJM) Milot Rashica tek Werder Bremeni ishte lajmi i bujshëm i ditës së sotme, për sulmuesin me origjinë shqiptare që bëri hap
Zyrtare: Milot Rashica transferohet tek Werder Bremen (FOTO LAJM) Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është larguar nga Vitesse për të kaluar në Bundesliga te Werder Bremen. S
Dy skuadra nga Bundesliga shfaqin interes për kosovarin, Milot Rashica Stuttgart dhe Hannover 96 janë dy klubet nga Bundesliga që po e monitorojnë sulmuesin kosovar, Milot Rashicën. Milot
Rashica njihet me shumën për të cilën klubi e le të lirë të largohet Milot Rashica është shumë i kërkuar nga disa klube evropiane, të cilat udhëhiqen në garë nga Hanover 96. Por drejtori i
Konfirmohet nga mediat britanike, Rashica afër kalimit tek ky klub anglez 21-vjeçari nga Vushtrria u transferua në Eredivisie direkt nga kampionati kosovar më 2015-ën, më saktësisht nga Llamkos
Milot Rashica kërkohet në Premier League Ende pa filluar mirë afati kalimtar i janarit tashmë ka shumë emra që përmenden se mund të ndërrojnë skuadër. Sigurisht
Rashica: Na mungon eksperienca në eliminatore Kosova do të luajë një ndeshje miqësore me Letoninë, të hënën e 13 nëntorit dhe Rashica do të jetë në dispozicion të tra
Rashica jep asist në barazimin e Viteses (VIDEO) Java e 8-të e kampionatit holandez, e pa Vitesen e Milot Rashicës të luajë në transfertë, ndaj Heracles. Pjesa e parë u
Rashica bën "gafën" e vitit, Berisha habitet Që futbollistët e përfaqësueses së Kosovës të mos e ndjejnë himnin e shtetit të tyre kur vendoset në sfond para ndeshjev
Rashica largohet me lot nga kualifikueset Milot Rashica ka folur mes lotësh pas ndeshjes së fundit kualifikuese për Kampionatin Botëror, të cilën Kosova e humbi n
Milot Rashica i shënon super gol Ajaxit (VIDEO) Sulmuesi anësor i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica ka shënuar një supergol në ndeshjen e kampionatit holandez, Er
Rashica ishte shumë pranë kalimit tek Napoli, por pashaportat e penguan Milot Rashica është kthyer përsëri në vëmendjen e klubeve më të mëdha europiane pas paraqitjeve të fundit me Vitesen. Me
Igli Tare gati ta bashkojë Rashicën me "familjen" Milot Rashica së fundmi është në radarët e Lazios. Sulmuesi i Vitesses, ka nisur të përmendet sërish në ambjentin bardhe
Rashica i zhgënjyer me humbjen në Europa League Milot Rashica është i zhgënjyer me humbjen e Vitesses në Eruopa League. Vitesse e ka nisur me humbje aventurën në Eur
Rashica fantastik! Ja çfarë ka bërë sot në Europa League Rashica ka treguar një paraqitje fantastike në ndeshjen e parë të skuadrës së tij Vitesse, që po luan në shtëpi përballë
Rashica surprizon me skuadrën e re Milot Rashicën shumë shpejtë mund ta shohim në Serinë A. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës që po shkëlqen në fanellën e
Milan kalon nga 80 mln për Belottin, në 8 mln për shqiptarin Rashica Milani objektiv të radhës në këtë merkato mund të ketë Milot Rashica. Lajmi është përhapur sot nga mediat italiane të ci