999 rezultate për

rashica

Viti 2019 është i Milot Rashicës, Werder Bremen publikon statistikat e yllit kosovar Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi në mënyrën më të mirë të mundshme. Ylli nga Kosova realizoi në ndeshjen e pa
Kosova publikon listën e lojtarëve për ndeshjet e tetorit, kthehen nga dëmtimet Rashica e Shala Trajneri i i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë në dispozicon
Rashica gati të largohet, Dortmundi në aksion Sulmuesi i Verder Bremen-it, Milot Rashica, është kthyer në lider në ekipin e tij, por po lë gjurmë dhe në kampiontin gj
Rashica magjik, i shënon supergol Dortmundit (VIDEO) Milot Rashica i cili sapo është rikthyer nga dëmtimi ka realizuar një super gol ndaj Dortmundit pak minuta më parë, në n
Lëndimi i rëndë që për pak mund t’ia shuante ëndrrën Milot Rashicës (FOTO LAJM) Milot Rashica ka kaluar nëpër sfida shumë të vështira, përfshirë një lëndim të rëndë qysh në fillimet e tij, për ta bërë
Rashica lë pas dëmtimin, stërvitet rregullisht me Werder Bremen (VIDEO) Milot Rashica i cili vuajti një dëmtim duke i munguar Kosovës në dy ndeshjet e Euro 2020 ndaj Cekisë dhe Anglisë, prej n
4 vite së bashku, Rashica i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, po i jep fund beqarisë së tij këtë muaj me bukuroshen Belkiz Kera.
Dëmtohet Rashica, në dyshim për ndeshjet përballë Çekisë dhe Anglisë Skuadra gjermane Werder Bremen ka konfirmuar mungesën disa javore të Milot Rashicës. 23 vjeçari u lëndua kundër Fortu
Rashica i pandalshëm, shënon gol për Wender Bremen (VIDEO) Werder Bremen është duke e zhvilluar ndeshjen e raundit të parë të kupës së Gjermanisë ndaj ekipit Atlas Delmenhorst.
Rashica merr çmimin "Lojtari i vitit" te Werder Bremen Milot Rashica është shpërblyer pas sezonit fantastik që pati me Werder Bremen. Ylli kosovar pranoi sot çmimin si "Loj
Rashica flet për "Bild": Jam i famshëm në Kosovë, atje të çmendur pas meje Prestigjiozja gjermane "Bild" i ka kushtuar një hapësirë të rëndësishme një interviste me futbollistin e Werder Bremenit
Werder Bremen mahnitet nga talenti i madh i Milot Rashicës (VIDEO) Milot Rashica është shndërruar në njërin prej futbollistëve kryesor te skuadra gjermane, Werder Bremen. Ylli i Kosovë
Rashica tregon si e thërrasin te Werder Bremen, nuk do ta besoni Të gjithë sytë janë te Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar. Emërtimi i tij është tregues i cilësive që i
Edhe Rashica reagon pas gjetjes së trupit të pajetë futbollistes shqiptare (FOTO LAJM) Sot u gjet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili, transmeton zeri.info Trupi i reprezentues zvic
Rashica merr numrin 7 tek Werder Bremen Skuadra e Werder Bremen ka bërë disa ndryshime para fillimit të sezonit të ri. Ndryshimet në skuadrën gjermane kanë p
Ndeshja e bamirësisë Xhaka-Rashica bëhet e njohur shuma e fituar Me rastin e 20 vjetorit të çlirimit të Prishtinës janë mbajtur disa aktivitete të ndryshme. Njëra nga to ka qenë edhe
Rashica me bashkëshorten shijojnë pushimet në "parajsën" e Ishujve Maldive (FOTO LAJM) Pas suksese që ai arriti gjatë këtij sezoni, futbollisti ka filluar pushimet me të dashurën e tij, Belkiz Kera, shkruan
Mediat gjermane: Rashica heroi i Kosovës Në ndeshjen miqësore mes shokëve të Granit Xhakës dhe Milot Rashicës kishte edhe gazetarë të huaj, në mesin e tyre edhe
Rashica me të fejuarën kanë zgjedhur "Maldives" për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Futbollisti i Përfaqsueses së Kosovës Milot Rashica, po korrë suksese të mëdha në karrierën e tij futbollistike. Djal
Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën edhe po të më kërkonin 100 Kombëtare Milot Rashica, ka thënë se s’do të largohej nga Kosova edhe po ta kërkonin 100 kombëtare të tjera të futbollit. Këtë