999 rezultate për

rashica

Premier League apo Bundesligë? Altin Lala zbulon të ardhmen e Milot Rashicës Milot Rashica do të vazhdojë të luajë në Bundesligë, të paktën deri në qershor të vitit 2020. Talenti 23-vjeçar i Kom
Rashica flet për tërmetin që ndodhi në Shqipëri Milot Rashica festoi me shqiponjë në dy golat e shënuar kundër Wolfsburgut në fitoren e Werder Bremenit 3-2. Dedikimi
Rashica nuk është vetëm në "radarët" e Milanit Në Itali shumë klube po mendojnë të përforcohen dhe përjashtim nuk bën as Napoli. Drejtori sportiv, Cristiani Guintoli,
Media gjermane: Rashica do të mbushë arkat e Werder Bremenit Në fillim ishte dyshuar që Milot Rashica do të kishte sukses në Bundesligë, pasi u transferua nga Vitesse. Por futbol
I barabartë me Neymar, vetëm Messi dhe Mbappe më të mirë se Rashica Nuk është surprizë që Kylian Mbappe dhe Lionel Messi kanë efikasitetin për të shënuar gol në pak minuta sa iu përket sul
Media gjermane i kushton një shkrim Milot Rashicës "Raketa" është nofka me të cilën e thërrasin Milot Rashicën në klubin e Bundesligës Werder Bremen. Kjo është e qartë
Rashica me dedikim emocionues për Shqipërinë Milot Rashica ka postuar një foto të festës së tij me shqiponjë në rrjete sociale. Ylli i Kosovës festoi me shqiponjë
Rashica shënon dopietë dhe i dhuron fitoren Werder Bremen (VIDEO) Werder Bremen është kthyer te fitorja falë Milot Rashicës. Ylli i Kosovës ka qenë heroi i skuadrës së tij në ndeshjen e
Rashica gol dhe dedikim për Shqipërinë (VIDEO) Milot Rashica ka arritur të realizojë në Bundesligë, ndërsa Werder Bremeni po fiton me rezultatin 0-1 ndaj Wolfsburgut.
Edhe Milot Rashica iu bashkohet lutjeve për Shqipërinë (FOTO LAJM) I gjithë populli shqiptar është goditur rëndë nga ngjarjet e orëve të fundit. Tërmete të shumtë kanë tronditur disa
Reagon edhe Rashica: Lutuni për Shqipërinë (FOTO LAJM) Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, është solidarizuar me të prekurit nga tërmetet që e goditen sot Shqipërinë,
Kosovë-Angli, Rashica mposht Rashfordin me statistika (FOTO LAJM) Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë përveç tjerash do ta sjellë edhe një duel kokë me kokë mes dy anësorëve të talentuar, Mi
Çeki-Kosovë, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kosova sonte luan kundër Çekisë në ndeshjen më të rëndësishme kualifikuese për Euro 2020. Pa shërbimet e Vedat Muriqi
Milot Rashica i vendosur: Në Çeki shkojmë vetëm për fitore Milot Rashica ka folur në prag të sfidës kundër Republikës së Çekisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020. Në dek
I papërmbajtshëm Rashica, tjetër gol për Werderin (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Freiburgut qysh në minutën e nëntë të ndeshjes. Golin e realizoi Milot Rashi
Werder Bremen – Freiburg, formacionet zyrtare: Rashica titullar (FOTO LAJM) Werder Bremen do ta pres në shtëpi ekipin e Freiburgut me fillim nga ora 15:30 në kuadër të Bundesligës. Ekipi i repr
Rashica tjetër gol spektakolar për Werder Bremenin (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi kundër Heidenhiem, në një ndeshje të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë, që po zhvi
Milot Rashica, futbollisti më i shpejtë i Werder Bremenit Milot Rashica është futbollisti më i shpejtë në skuadrën e tij Werder Bremen, sipas të dhënave zyrtare të ligës elitare
Spektakolar Rashica, barazon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Werder Bremeni ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshjen kundër Bayer Leverkusenit, e cila po zhvillohet për momenti
Gëzon formë fantastike, disa klube gjermane në sulm për Rashicën Sipas gazetës gjermane "Sport Bild", Schalke është duke rivalizuar Leipzigun për 23-vjeçarin kosovar. Megjithatë, sipas