E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

rasheli

Rashel Kolaneci s’lë vend për imagjinatë, pozon e veshur e gjitha në rrjetë (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një prej vajzave më të komentuara të showbizi-it shqiptar. Edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në
"Më vjen keq mami", Rasheli si "çun haram" me automatik në dorë (VIDEO) Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive. Ajo është një ndër femrat më të bukura dhe më të dëshiruara ndër shqiptarë.
"Thith të mirën, nxirr të keqen", Rasheli "tërbon" ndjekësit me këtë postim (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në q
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Një xhiro brenda shtëpisë super luksoze të Rashel Kolanecit në Mykonos (VIDEO) Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar dhe te mediave roze. Rasheli gjithmone k
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
Rasheli tregon çunin më të bukur në botë (VIDEO) Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e “Duplex Show”. Ajo gjithashtu duket se ka marrëdhënie mjaft të mira me kole
Rasheli shkon sërish në Klan? Rashel Kolaneci ka njoftuar përmes një postimi në Instatsory se ku do e shohim nga e shtuna. Bëhet fjalë për emisionin “
Rasheli jep lajmin se do të martohet (FOTO LAJM) Një nga vajzat më sexy dhe më të komentuara të rrjetei ka dhënë një lajm që me siguri nuk e prisnit. Rashel Kolaneci
Plas sërish mes Seldit dhe Robert Aliajt, këngëtari i jep përgjigjen epike Robert Aliaj dhe Seldi janë përplasur mbrëmjen e djeshme në Dance With Me. Shkak për këtë është brë kënga që Seldi dh
Rasheli publikoi një foto nga spektakli, çfarë e lidh atë me Taynën? Rashel Kolaneci është kthyer së shumti në vëmendje për shkak të performancave të saj në Dance With Me. Këtë herë, ajo
“Banaliteti ka kaluar masën”, Roberti largohet pas kërcimit të Rashelit dhe Seldit (VIDEO) Nuk është hera e parë që performanca e Rashel Kolanecit ngjall debat në Dance With Me, pasi edhe nata e mbrëmshme nuk ka
"Vulgare, boll tunde vithet", si e sulmuan dje Rashelin në Dance With Me Rashel Kolaneci tashmë është më afër publikut me pjesëmarrjen e saj në "Dance With me". Ama mbrëmja e djeshme nuk ka
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
Çfarë po përgatit fshehtas Rasheli? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar bukuri e cila i ka sjellë një numër të madh ndjekë
Gjithmonë joshëse, si duket pa make up Rasheli? (FOTO LAJM) Nuk kanë qenë të pakta herët kur ajo është përfolur për ndërhyrje të shumta plastike dhe për photoshop, por duket se Ras
E bukur dhe me forma bombastike, Rashel tregon arsyen e çuditshme pse nuk ka të dashur Rashel Kolaneci është e shumë komentuar në showbiz, sidomos për format bombastike, fotot provokuese që poston në Instagr
Më e bukur ajo apo Kejvina? Rashel flet pa doreza Që të dyja vajza të bukura, dhe me forma perfekte, midis Rashelit dhe Kejvinës është vështirë të zgjedhëzh. Duke iu p
Akuzoi Ermalin se e kishte ngacmuar, Rasheli tregon kush e detyroi ta thoshte Edhe pse gjithcka ndodhi thjesht në kuadër të një loje, njerëzit e kritikuan rëndë Rashelin kur tha se e kishte ngacmuar
Rasheli për Luanën: Është shumë ndryshe kur e sheh LIVE Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është