999 rezultate për

raquel

Gruaja e Rakitic akuzon trajnerin e Barcelonës (FOTO LAJM) Raquel Mauri, gruaja e Ivan Rakitic ka kërkuar respekt për bashkëshortin e saj. Ajo ka ka publikuar në profilin e saj
U zgjua nga gjumi dhe nuk njohu më gruan e tij Adam dhe Raquel Gonzales kanë qenë të martuar për 5 vite, kur u zgjua një mëngjes me as idenë më të vogël se kush ishte
"U zgjova dhe nuk njoha gruan time" (FOTO LAJM) Një mëngjes herët në shtator 2016 Raquel hyri në dhomën e ndenjes me pizhame për të parë bashkëshortin e saj dhe e pa at
Kjo braziliane do ju mahnisë, shikoni çfarë bën me topin (FOTO & VIDEO) Brazilianët janë një popull shumë i lidhur me futbollin dhe nuk është e pazakontë që të shikosh edhe femra të cilat drib
Puthjet më të mira të Rakitiç janë për Raquel (FOTO LAJM) Puthja në finalen e Europa League mes dy futbollistëve të Sevilla Ivan Rakitiç dhe Daniel Carriço bënë xhiron e botës du