999 rezultate për

raportua

Pse disa njerëz mund të “dëgjojnë” zërat e të vdekurve Shkencëtarët kanë identifikuar tiparet, që mund ta bëjnë një person të ketë më shumë të ngjarë të pretendojë se dëgjon z
"Zgjati 10 sekonda", flet gazetari që u raportua për një lidhje me Tean (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Për'puthën", Tea, tashmë ka dalur si çift nga ky realityshou, bashkë me Andin, djalin që njohjen po
Aksident i rëndë në Elbasan, zjarrfikësja nxjerr një grua nga makina Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin e rrugës kombëtare që lidh Elbasanin me Peqin. Ngjarja ndodhi
U raportua i zhdukur, rishfaqet pas tre muajsh themeluesi i Alibaba Në një kohë kur të gjithë ishin të shqetësuar lidhur me fatin e tij, bosi i Alibabës, Jack Ma, ka bërë daljen e tij të p
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad
Koduzi sjell certifikatën pacientit: Ndërroi jetë nga Covid, por nuk u raportua Shefi i Departamentit të Shëndetësisë pranë Partisë Demokratike, Gazmend Koduzi ka sjell certifikatën e një të vdekuri s
Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptari nxjerr armën e terrorizon gjithë zonën Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tr
Mjeku i njohur: Familjarët e mi kanë vdekur nga Covid-19, por nuk janë raportuar nga qeveria Mjeku i njohur, Erion Dasho i ka dhënë të drejtë denoncimit të Lulzim Bashës për fshehjen e shifrës së saktë të viktimav
Basha nxjerr dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509 (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportua
COVID-19/ Denoncimi i fortë i mjekut: Vdiqën 12 persona, por u raportuan vetëm 5 Mjeku Ilir Pecnikaj ka bërë një denoncim të fortë kur deklaroi se më datë 12 tetor në spitalin “Shefqet Ndroqi”, që njih
Vdekjet nga koronavirusi në vend mund të jenë 2 herë më të larta se ato të raportuara Ndërsa Shqipëria arriti të minimizonte humbjet në jetë njerëzish në valën e parë të koronavirusit (nga marsi në maj), nu
14 të vdekur brenda pak orësh nga COVID-19 në Greqi Situatë e pandemisë në Greqi është në nivele alarmante. Mediat greke duke iu referuar burimeve nga strukturat shëndetëso
KOSOVË/ Mbi 600 persona u raportuan të zhdukur nga viti 2018 deri tani Pas 10 ditëve, dje u arrit të gjendet Egzona Islam Ferati nga Skenderaj, e cila ishte raportuar e zhdukur. Qytetarë t
TikTok ndalon së punuari në disa vende TikTok ka ndaluar së punuari në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë dhe në Australi, teksa përdoruesit raportuan probleme me
Nuk raportuan zonat me kanabis: Pezullohen e marrin vërejtje 22 policë, mes tyre dy shefa 22 punonjës policie në Vlorë janë pezulluar dhe kanë marrë vërejtje, pasi nuk kanë raportuan për zonat ku kultivohet kan
Rekord: OBSH njofton shifrën më të lartë të raportuar ndonjëherë të COVID-19 Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, sot është arritur një tjetër rekord të numrit të personave të infektuar me C
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre
Vendet që nuk kanë raportuar asnjë rast me koronavirus, mes tyre edhe dy nga Evropa Derisa numri i të infektuarve në mbarë botën i ka kaluar 3.5 milionë, ekzistojnë ende disa vende që nuk kanë raportuar e
Raportuan se do të anulonin sezonin, në Belgjikë bëjnë prapakthehu? Në Belgjikë bëjnë prapakthehu sa i përket mbylljes përfundimtare të sezonit. Vendimi përfundimtar për ta konsideruar
Si shkon situata në Britani, 873 të vdekur nga koronavirusi për 24 orë Numri ditor i viktimave të koronavirusit në Britaninë e Madhe ka shënuar rritje të konsiderueshme. Gjatë 24 orëve të kal