999 rezultate për

raportohet

Plas sherri mes mjekëve dhe ISHP-së, raportohet për vdekje të dyshimta (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale shpërthejnë debatet mes mjekëve dhe drejtuesve të ISHP për të vërtetën mbi kohën e hyrjes së koronavi
Analiza: Numri i vdekjeve globale nga COVID 19i mund të jetë 60% më i lartë se sa raportohet Numri i vdekjeve nga koronavirusi mund të jetë pothuajse 60 për qind më i lartë sesa raportohet nga shifrat zyrtare, sip
Kosovë, raportohet për 51 raste të reja me Covid-19 Kosova po përballet me rritje të numrit të të prekurve nga koronavirusi. Autoritetet u kanë bërë lutje ndaj qytetarëve
Thellohet kriza te Barcelona, nga Spanja raportohet për "dorë të hekurt" brenda klubit Pas konfliktit mes Messit dhe Abidal, situata te Barcelona vazhdon të jetë e tensionuar. Barcelona ka negociuar me lo
Takoi mjekun e infektuar me koronavirus, vetëizolohet Putin Edhe presidenti Vladimir Putin është vetëizoluar në banesë pasi mjeku me të cilin shtrëngoi dorën një javë më parë ka r
SHBA goditet nga një tërmet, më i forti në 28 vitet e fundit në Utah Një tërmet me magnitudë 5.7 i shkallës rihter ka rënë në Utah të SHBA-ve duke shkaktuar ndërprerje energjie dhe vonesa n
Tre humbje jetësh brenda pak orësh, shkon në gjashtë numri i viktimave nga koronavirusi në Itali Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave nga virusi vdkjeprurës në shtetin fqinj, Itali. Viktima e fundit është një gru
E FUNDIT/ Aksident në Vlorë, raportohet për të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Peshkëpi. Burimet bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë di
Aksident në autostradën Tiranë-Rinas, përplasen dy automjete Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Rinas. Nga pamjet e mbërritura pranë Albeu.com shihet
Ndërtesat "shpërthejnë" në flakë pas tërmetit të fuqishëm, shkon në 84 numri i të plagosurve (VIDEO) Tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës rihter që tronditi natën e sotme Turqinë, përveç ndërtesave të shembura, ka shkaktu
Përfshihet nga flakët një kopësht në Burrel Një vatër zjarri është shfaqur mëngjesin e sotëm në kopshtin numër 3 në qytetin e Burrelit. Mwsohet se ka nisur evaku
Vritet një i ri në Tiranë Mbrëmjen e sotme, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit, si pasojë e
Përplasen dy makina në hyrje të Pogradecit, raportohet për 6 të plagosur (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Pogradecit, te tuneli. Dy makina janë përplasu
Tërmeti i fuqishëm shkund Kinën, ka të plagosur (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 6.0 i shkallës rihter goditi rajonin Xinjiang në veriperëndim të Kinës. Si pasojë e tërmetit, nj
Aksident i rëndë në Lezhë, raportohet për 6 persona të plagosur Mbrëmjen e sotme në Lezhë ka ndodhur një aksident i rëndë ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona. Mësohet s
Ibrahimovic zbarkon në Milano (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka ateruar në Milano, ku do t’i kryejë testet mjekësore para se ta kompletojë kthimin në Milan. Ai
Milani arrinë marrëveshjen me Barçën, gjithçka në dorën e lojtarit Raportohet se Milan ka arritur marrëveshje me Barcelonë për Todibon Sipas “Calciomercato.com” dhe “MilanNews.it”, med
I qethi keq djalin, babai plagos berberin Një burrë nga Teksasi po kërkohet nga policia pasi që dyshohet se hapi zjarr në një dyqan berberësh të Qarkut Harris.
Hero! Qeni i trajnuar i Ushtrisë së Kosovës ka shpëtuar deri tani 3 persona Vazhdojnë kërkimet intensive në Thumanë, Durrës aty ku tërmeti ka shkaktuar dëmet më të mëdha si në njerëz ashtu edhe në
Ndodh mrekullia në Thumanë: Djali nxirret gjallë nga rrënojat (VIDEO) Tërmeti që ra pak para orës 04.00 në Durrës ka shkatërruar një numër të madh godinash të dëmtuara, ndërsa zyrtarisht rap