999 rezultate për

raportit

Raporti vjetor, Agnelli: Koronavirusi na gjeti të papërgatitur "Asnjë klub nuk ishte i përgatitur për atë që përjetuam, tani jemi në një fazë të re". Presidenti i Juventusit dhe i
Pse u vonua sot publikimi i raportit për rastet e infektimeve me koronavirus, frikë për shifra rekorde? Ministria e Shëndetësisë sot ka vonuar publikimin e raporteve për rastet e reja të infektimeve me Kovid-19. Edhe pse
LDK për herë të shtatë e dërgon në Kuvend Projektligjin për Rimëkëmbje Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike do të hidhet nesër për votim në Kuvendin e Kosovës për herë të shtatë radhazi.
Gjetjet kryesore të Raportit për Maqedoninë e Veriut për vitin 2020 Kriteret politike Maqedonia e Veriut vazhdoi të zbatojë reformat evropiane gjatë gjithë periudhës së raportimit.
Reperi e ironizoi për mashtrimin e madh, Loredana i jep fund raportit me të Reagimi i reperit gjerman Bushido për skandalin e mashtrimit të çiftit zviceran nga Loredana, duket se i ka kushtuar mar
Përgatituni për dimrin, shkencëtarët parashikojnë kulmin e dytë të koronavirusit Një dimër veçanërisht sfidues në Mbretërinë e Bashkuar mund të sjellë një valë të dytë infeksionesh nga koronavirusi, që
Shkarkimi i Metës: Zbardhet përmbajtja e raportit të Komisionit Ketimor 55 deputetë socialist hodhën firmat për të vënë nën hetim presidentin Ilir Meta nën dyshimin e shkeljeve të rënda kushte
"Meta ka zbatuar Kushtetutën", Presidenca reagon pas raportit të Venecias Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, ka reaguar sot me një postim në rrjetin social Facebook pas publikimit të raportit
Raporti sekret nxjerr historinë konspirative: Ushtarët u kthyen në gur nga alienët Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
Koronavirusi në Maqedoni, 29 të infektuar dhe 6 të shëruar Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 29 raste të reja me virusin korona në vend, që paraqet rritjen më të madhe nga
Nga fasulet te suxhuku, VIP-at shqiptarë zbulojnë çfarë i "ndez" në shtrat (FOTO LAJM) Cili është ushqimi juaj i preferuar para raportit intim, është pyetja që ka ngacmuar disa nga VIP-at shqiptarë të cilët
Raport i antidrogës greke: 62% e "mallit" në 2018 erdhi nga Shqipëria “Rreth 62% e marijuanës së sekuestruar nga policia greke në vitin 2018 në Greqi erdhi nga Shqipëria fqinje”, thuhet në n
Raporti sekret nxjerr historinë e frikshme: Ushtarët u kthyen në gur nga alienët Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
Rama reagon për raportin e Venecias: U konfirmua qëndrimi ynë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas publikimit të Raportit Final nga Komisioni i Venecias për Presidentin Ilir Meta.
Presidenca reagon pas raportit të Venecias: Tao Tao hëngri dajak të fortë, por mënd nuk zuri Taulant Balla ka bërë të ditur se është miratuar draft-opinioni përfundimtar I Komisionit të Venecias lidhur me dekratin
Pas raportit të OSBE për 30 qershorin, reagon opozita Kryetari i PAA Agron Duka reagon pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/ODIHR për zgjedhjet vendore të 30 qersh
Sipas raportit për cilësinë e plazheve në Evropë, Shipëria renditet ndër të fundit Teksa sezoni turisk po shkon drejt fundit është bërë publik një raport për cilësinë e ujërave ku mund të lahesh, të lla
E DHIMBSHME/ Sfida e urisë, mijra persona vuajnë çdo ditë për bukën e gojës Sipas një raporti vjetor të publikuar të hënën nga shumë organizata të OKB-së, kritikojnë se ky është viti i tretë rradh
Pak orë para raportit të OSBE/OHDIR, reagon Edi Rama (FOTO LAJM) Teksa vijon procesi i votimit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e djeshme më 30 qershor, kryeministri i vendit Edi Rama k
Prokuroria në pritje të raportit të MPB-së Anëtarët e tifo-grupit “Komitët”, që gjatë festimit të fitores së klubit hendbollist “Vardar” fyen shqiptarët dhe funksi