999 rezultate për

raportin

Vetëm 8 raste të reja, si u zgjerua sot harta Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja. Te dhenet e reja
KPK hap konkursin për tetë prokurorë Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka shpallur konkursin për 8 prokurorë të Shtetit, të cilët do të rekrutohen nëpër
"Shqipëria ka indeksin më pozitiv", Rama sulmon ashpër raportin e Freedom House Kryeministri Edi Rama ka reaguar nw lidhje me raportin e Freedom House, i cili e rendiste Shqipërinë në vendet që kanë s
Raporti i "Freedom House", reagon sërish Presidenti Meta Kreu i shtetit Ilir Meta, ka reaguar sërish në rrjetin social Facebook në lidhje me raportin e Freedom House për udhëhe
Rama flet për raportin me Bashën: Çfarë i thashë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kryeministri Edi Rama ka komentuar raportin me liderin e opozitës Lulzim Basha, një ditë pasi në profilin e tij në Insta
Mike Tyson zbulon raportin e ngushtë me hashashin: Tymos rreth 40 mijë dollarë në muaj Ish boksieri i njohur amerikan, Mike Tyson disponon një fermë për kultivimin e hashashit në Kaliforni, një shtet ku ësht
Dëmtohet Enis Bardhi, në dyshim për sfidën ndaj Kosovës Shqiptari i Maqedonisë, Enis Bardhi, pritet të mungojë në sfidën ndaj Kosovës. Kosova luan në jasht kundër Maqedonisë
Pasuri të paluajtshme dhe makina luksoze, SPAK bën raportin për kërkesat e OFL-së 101 pasuri janë goditur deri tani nga OFL dhe për ktë SPAK ka bërë një raport. Sipas Prokurorisë së Posaçme, deri më
U zunë pas Festivalit? Vera Grabocka sqaron raportin me Alketën (FOTO LAJM) Përfundimi i “Festivali i Këngës” la vend për komente të shumta. Alketa Vejsiu deklaroi hapur se, sipas preferencave të
Po Travis Scott çfarë mendon për raportin e përfolur të Kylie Jenner me Drake? (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott bënë bujë të madhe pas lajmit se kanë vendosur që të jetojnë të ndarë për një farë kohe!
Neymar tregon pse iku nga Barcelona dhe raportin që ka me Leo Messin Neymar nuk e pranon që u largua nga Barcelona për të sfiduar Lionel Messin. Në një intervistë për “France Football”,
Ori Nebijaj flet për raportin me Isli Islamin:Nuk është thjeshtë koleg… Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të drejtuar emisionin “Wak
Në qendrën shëndetësore të Bathores, e merr raportin mjekësor pa kontroll Kreu i Kadastrës së Shqipërisë, Artan Lame ka treguar se si zyrtarë, politikanë dhe shumë personazhë të njohur fshehin a
"Sportradar na falsifikoi raportin", flet Takaj: Çuan tjetër gjë në CAS, presim drejtësi Në Korçë nuk çuditen aspak për përfshir jen e “Sportradar” në skandalin e basteve klandestine. Kjo kompani që ndikoi dir
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Komisioni i Venecias publikon raportin zyrtar për presidentin Meta Komisioni i Venecias ka publikuar në faqen zyrtare draft-opinionin në lidhje me çdkretimin e zgjedhjeve të datës 30 qers
Rama reagon për raportin e Venecias: U konfirmua qëndrimi ynë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas publikimit të Raportit Final nga Komisioni i Venecias për Presidentin Ilir Meta.
Presidenca reagon për raportin e Komisionit të Venecias: Taulant Balla manipuloi dokumentin "Dokumenti që Tao Tao, lolot dhe mediat rilindase kanë publikuar dhe shpërndarë me email, sms apo me titra përhapin laj
Ilir Meta flet për raportin me Edi Ramën në TV e Estonisë Presidenti Ilir Meta gjatë një interviste për Televizionin shtetëror të Estonisë thotë se për negociatat me Bashkimit Ev
Deputeti socialist: Meta do gjejë kurajon dhe do iki vetë nga Presidenca Deputeti i PS Alket Hyseni beson se pas publikimit të vendimit përfundimtar të Komisionit të Venecias, Meta do të largoh