999 rezultate për

raphael

Reali fitoi me përmbysje, Varane: Karakteri shihet në kohërat e vështira Raphael Varane ishte protagonisti kryesor i fitore së Realit ndaj Huescas në kuadër të javes së 22-të të La Ligas. Ra
Reali në ankth, Ramos pranë rikthimit për sfidën e rëndësishme ndaj Monchengladbach Real Madridi më shumë mundësi në ndeshjen e radhës ndaj Borussia Monchengladbach do kenë në skuadër edhe kapitenin Sergi
Brenda një prej burgjeve më mizore ku të dënuarit vriten për një dyshek (FOTO LAJM) Burgu i Tacumbu në kryeqytetin e Paraguait, është vend i ekstremeve. Në dukje institucioni mund të duket si parajsa e
Lista e yjeve që kanë refuzuar Barcelonën Barcelona njihet si një nga skuadrat të cilat e kanë ëndërr të gjithë futbollistët që të luajnë për të. Mirëpo kjo gj
Raphael Varane, njeriu i finaleve Franca dhe Kroacia do të përballen sot se kush do të jetë skuadra që do të shpallet kampione bote. Një nga pikat kyçe
Real Madrid mposht Sevillan, shumë pranë kualifikimit (VIDEO) Skuadra e Zinedine Zidane ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në fazën tjetër të Copa del Rey, pasi ka mposhtur S
Top 10 qëndër-mbrojtësit U23 më të mirë në botë (FOTO LAJM) Qendra Ndërkombëtare e Studimeve në Sport, CIES, ka publikuar listën me 10 qëndër-mbrojtësit Under 23 më të mirë në botë
Raphael Varane "tremb" Realin Raphael Varane, mbrojtësi i talentuar francez që shkëlqeu në epokën e Mourinhos, ka dyshime për vazhdimësinë e tij me An
Ja oferta e Chelsea-t për Raphael Varane Chelsea kërkon transferimin e Raphael Varane në merkaton e ardhshme. Tekniku i "Bluve" Jose Mourinho është një admirues
Të mëdhenjtë e Premier League-s sfidë për Raphael Varane Gjatë ditëve të fundit të merkatos së janarit mediat angleze shkruan për një kalim të Raphael Varanes te Manchester Unit
Ja ç'ndodh kur Varane do ti marrë topin CR7-ës (VIDEO) "Topi i Artë 2014", Cristiano Ronaldo, vazhdon të dhurojë spektakël në seancat stërvitore të Real Madrid. Viktima më e f
Raphael Varane, stopim spektakolar i topit (VIDEO) Gjëra të tilla, një tifoz i futbollit i pret nga një sulmues, prandaj dhe veprimi i mbrojtësit të Francës dhe Real Madri
Van Der Vaart: CR7 e meriton "Topin e Artë" Ylli holandez i Hamburg, Raphael Van Der Vaart, ka mbështetur Cristiano Ronaldon në garën për "Topin e Artë". Ai e ka et
Varane, një ylli i ri po lind në Madrid (VIDEO) 28 pasime, të gjitha të sakta, 6 topa të rikuperuar dhe asnjë faull. Ky ishte bilanci i mbrojtësit fantastik 19-vjeçar t
Përplaset me kameramanin, dëmtohet Van Persie (FOTO LAJM) Robin Van Persie u dëmtua gjatë fitores së djeshme të Manchester United në Premier League kundër QPR 0-2. Sulmuesi holla
Varane frenon Barcelonën (VIDEO) Barazim me rezultat 1-1 është përfundimi i derbit më të madh botëror mes Real Madridit dhe Barcelonës të zhvilluar në Sa