999 rezultate për

ranieri

Askush nuk e do Italinë, e refuzon dhe Ranieri Italia është në kërkim të një emri të njohur për stolin pas shkarkimit të Gian Piero Venturës i cili nuk arriti ta kuali
Ranieri trajner i Kombëtares italiane larg vetëm një telefonatë Claudio Ranieri “i shkel syrin” Kombëtares Italiane. Pas eliminimit nga Botërori “Rusi 2018” dhe largimit të Venturës, t
Ranieri: Kundër PSG do parkojë dy autobusë përapara portës Trajneri i Nantes Claudio Ranieri thotë se do të bëjë të pamundur që të ndaloj PSG Ish-trajneri i Leicester Cityt ësh
Ranieri zbulon se cili trajner e ka ndryshuar botën e futbollit Trajneri italian Klaudio Ranieri ka folur për triumfin e tij vitin e kaluar, si “Trajneri më i mirë i vitit 2016”, por n
Mourinho: Ekipet angleze kanë shkarkuar kampionë si un e Ranieri, le më Frank de Boer Trajneri holandez, Frank de Boer u shkarkua nga Crystal Palace pas 77 ditëve. Kjo pasi e ka nisur sezonin në mënyrë më t
Si të bëhesh me dokumente në Itali, shqiptari krijon aplikacion Bashkim Sejdiu krijoi aplikacionin "Infostranieri" duke marrë shkas nga eksperienca e tij personale. 34 – vjeçari n
Ranieri: Donarumma nuk është tradhtar, tek Reali mund të fitojë 2-3 Championsa Rwkniku italian Ranieri ka folur për spekulkimet që lidhin Donnarumman me Real Madeid. "Nuk është çështje parash, pa
Ranieri është zyrtarisht trajneri i ri i Nantes Claudio Ranieri është zyrtarisht trajneri i ri i francezëve të Nantes. Trajneri ka firmosur një kontratë 2 vjeçare me
Ranieri nxjerr në shitje shtëpinë e tij pas largimit nga Lecester (FOTO LAJM) Dëshironi që të jetoni në shtëpinë e kampionit ende në fuqi të Premier League? Tashmë e keni një mundësi. Claudio Ranier
Ranieri flet pas shkarkimit: Ja kush më tradhtuan te Leicesteri Claudio Ranieri ndihet i tradhtuar. Ish-trajneri i skuadrës së Leicesterit, ka vendosur të thyhej heshtjen, që pas shkar
Ranieri flet për herë të parë pas largimit nga Leicester Claudio Ranieri para 1 muaji më parë u shkarkua nga detyra e trajnerit te Leicester, një vendim që nuk e priste. Trajner
U përfol si shkaktari që solli shkarkimin e Ranierit, Vardy kërcënohet me jetë Jamie Vardy, është akuzuar si një nga lojtarët komplotues kundër ish-trajnerit, Claudio Ranieri, që u shkarkua nga drejt
Cantona: Leicester e trajtoi Ranierin si qen me sëmundje ngjitëse Eric Cantona, ish i “mbreti” i Manchester United, nuk ka lënë gjë pa thënë për futbollistët e Leicester City-it, pak dit
Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Shkarkimi i Ranierit, ja sa para ka marrë në zarf italiani Claudio Ranieri është larguar për herë të fundit nga qendra
Zbulohen 4 "tradhtarët" që sollën shkarkimin e Ranierit Claudio Ranieri është shkarkuar nga drejtuesit për rezultatet e dobëta në këtë sezon, por sipas mediave të ndryshme në k
Claudio Ranieri, madhështia e një njeriu normal Claudio Ranieri, “The Normal One”, njëri prej nesh. Madje, njëri prej më të mirëve prej nesh. Jepini një bankinë të pasi
Edhe Conte reagon për shkarkimin e Ranierit Antonio Conte ka folur për shkarkimin e Claudio Ranierit nga skuadra e Leicester Cityt. Trajneri i Chelsea ka deklaru
Ranieri më në fund thyen heshtjen: Dje më vdiq ëndrra Claudio Ranieri ka dhënë një komunikatë për media për herë të parë që prej shkarkimit të tij nga Leicester City. 65-vje
Mancini reagon ndaj shkarkimit të Ranierit: Ai do të mbetet në histori… Trajneri Roberto Mancini ka reaguar ndaj shkarkimit të Ranierit. Në një postim në rrjetin social “Twitter”, Mancini nuk
Lojtarët e Leicester pushojnë nga puna Claudio Ranieri Futbollistët e Leicester Cityt kanë luajtur rol vendimtar në shkarkimin e trajnerit Claudio Ranieri. Sipas “Sky Sport