999 rezultate për

rangers

Rangers dëshiron ish- trajnerin e Interit për pankinën Skuadra skoceze, Rangers ka shkarkuar trajnerin Pedro Caixinha dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur një tje
Zyrtare: Liverpool huazon Caulkerin Lajme të mira vijnë për tifozët e Liverpool-it. Skuadra ka arritur marrëveshje me mbrojtësin Steven Caulker nga Queens P
Rrahje masive në Skoci (VIDEO) Sfida mes Motherwell dhe Rangers në Skoci ka sjell përleshje masive në fushën e lojës. Futbollisti i Rangers, Bilel M
Futbollistët e Arsenal bëhen aktorë për Krishtlindje (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes mes Liverpool dhe Arsenal, e vlefshme për javën e 17 të Premier League-s, tre futbollistë të "To
Trajneri i Rangers refuzoi transferimin e Messi-t Alex McLeish, trajner i skocezëve të Glasgow Rangers nga viti 2001 deri në 2006-ën ka bërë publike një histori vërtet të
Rio Ferdinand kalon tek Queens Park Rangers (FOTO-LAJM) Pas 12 vjetësh te Manchester United, mbrojtësi anglez, Rio Ferdinand ka vendosur të largohet nga kjo skuadër duke nënshk
Tremben Rangers, rrufe në stërvitje (VIDEO) Momente frike për futbollistët e Glasgow Rangers. Gjatë një stërvitjeje të skuadrës skoceze, një rrufe ka rënë shumë pra
Glasgow shkatërron United, por është miqësore (VIDEO) Glasgow Rangers shkatërroi 4-1 Manchester United në takimin e legjendave të klubeve. Ai që vodhi show-n ishte trajneri a
Rangers: Të bashkohemi në Premier League Kërkesa e Glasgow Rangers për t’u futur në një kampionat prestigjioz si Premier Liga angleze e futbollit, ka hyrë në një
United merr kreun (VIDEO) Manchester United ka përmbysur rezultatin duke shënuar fitore në takimin e zhvilluar të shtunën pasdite në Old Trafford
Përballja me QPR, fitore e vështirë për Arsenal (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore minimale përballë skuadrës Queens Park Rangers me rezultat 1 me 0. Goli për kë
Gattuso rikthehet në Skoci Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, i cili i dha lamtumirën San Siros dhe tifozëve të tij të dielën në ndeshjen ndaj
Glasgow Rangers, po "vdesin" 139 vite histori Është duke përfunduar një epokë një futbollin skocez. Glasgow Rangers, klubi i themeluar më 1873 dhe 139 vite jetë aktiv
Celtic-Rangers, derbi skocez për Salihin Derbi skocez, ai mes Celtic dhe Glasgow, është ndër më të zjarrtit në Evropë dhe pa dyshim më të rrezikshmit. Një tjetër
Skoci, Celtic fiton derbin historik (VIDEO) Është një derbi që luhet që prej 1888. I 397-i, i luajtur në "Old Firm2 të Glasgow foli për Celtic. Rangers humbën ndesh
Chelsea nuk e ndal hapin as ndaj Rangers-it (VIDEO) Blutë e Londrës vazhdojnë hapin e fitoreve duke ndjekur skuadrën e Real Madridin në këto ndeshje përgatitore duke mos nj