999 rezultate për

rangers

Glasgow shkatërron United, por është miqësore (VIDEO) Glasgow Rangers shkatërroi 4-1 Manchester United në takimin e legjendave të klubeve. Ai që vodhi show-n ishte trajneri a
Rangers: Të bashkohemi në Premier League Kërkesa e Glasgow Rangers për t’u futur në një kampionat prestigjioz si Premier Liga angleze e futbollit, ka hyrë në një
United merr kreun (VIDEO) Manchester United ka përmbysur rezultatin duke shënuar fitore në takimin e zhvilluar të shtunën pasdite në Old Trafford
Përballja me QPR, fitore e vështirë për Arsenal (VIDEO) Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore minimale përballë skuadrës Queens Park Rangers me rezultat 1 me 0. Goli për kë
Gattuso rikthehet në Skoci Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, i cili i dha lamtumirën San Siros dhe tifozëve të tij të dielën në ndeshjen ndaj
Glasgow Rangers, po "vdesin" 139 vite histori Është duke përfunduar një epokë një futbollin skocez. Glasgow Rangers, klubi i themeluar më 1873 dhe 139 vite jetë aktiv
Celtic-Rangers, derbi skocez për Salihin Derbi skocez, ai mes Celtic dhe Glasgow, është ndër më të zjarrtit në Evropë dhe pa dyshim më të rrezikshmit. Një tjetër
Skoci, Celtic fiton derbin historik (VIDEO) Është një derbi që luhet që prej 1888. I 397-i, i luajtur në "Old Firm2 të Glasgow foli për Celtic. Rangers humbën ndesh
Chelsea nuk e ndal hapin as ndaj Rangers-it (VIDEO) Blutë e Londrës vazhdojnë hapin e fitoreve duke ndjekur skuadrën e Real Madridin në këto ndeshje përgatitore duke mos nj