999 rezultate për

range

Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike
Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM) Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 perso
Hajduti më i pa fat në botë (VIDEO) Mori gjithçka që gjeti në një “Range Rover” të parkuar, i cili ishte lënë i hapur, por arratia e tij nuk shkoi më shumë
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
U përplas për vdekje nga “Range Roveri”, ja kush ishte Ardian Rika (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një aksident tragjik në Elbasan i mori jetën, një 35-vjeçari që po lëvizte me buçikletë. 35-vjeçari
“Range Roveri” del mbi trotuar dhe përplas për vdekje 35-vjeçarin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan ku humbi jetën një 35 vjeçar pasi u përplas për vdekje nga nj
“Range Rover” përplas biçikletën, humb jetën 35-vjeçari në Elbasan Një aksident i rënde ka ndodhur në qendër të Elbasanit, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një qytetarë, i cili po ecte me
Ja kush është i “forti” me “Range Rover” që ngriti në këmbë policinë e Tiranës Pak orë më parë, policia e kryeqytetit iu vu nga pas si nëpër filma një të riu me “Range Rover” që pasi përplasi një kal
Përplasi këmbësorin dhe u largua, ajo që i kapin në makinë do t'i kushtojë shumë "bossit" me Range Rover (VIDEO) Një i ri me makinë "Range Rover" përplasi me makinë një burrë rreth 45 vjeç në Institutin Bujqësor në Kamëz duke i largu
Përplasi dhe la mes rrugës kalimtarin, arrestohet “bosi” me Range Rover Në orët e para të mëngjesit u bë me dije se një makinë “Range Rover” ka përplasur një kalimtar dhe është larguar duke e
Schweinsteiger ka makinë 80 mijë paund, por harron ta lajë (FOTO) Mesfushori i Manchester United, Bastian Schweinsteiger vazhdon të habisë të gjithë edhe jashtë fushave. Këtë herë bëhet
Father strangels his two sons before hanging himself in Korca A father killed himself after murdering his sons, aged 6 and 4 in the city of Korca, Albania. Police found the man hange
Sherr i vjetër, durrsaku i vë flakën “Range Rover-it” të fqinjit Policia e Durrësit, ka arrestuar një person pasi i ka vënë flakën automjetit të fqinjit të tij. Ngjarja ka ndodhur në or
Kush do të dëshironte një Range Rover Sport të tillë?! (FOTO LAJM) Land Rover së fundmi duket se do të ketë gati versionin e ri Rover Sport. Land Rover&Range Rover Sport është një makinë
Ja si duket Range Rover Evoque (FOTO LAJM) Range Rover Evoque ka sjellë një version të ri në treg. Modeli ka një sërë risish duke filluar nga ndryshimet që sjell n
Range Rover i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania britanike që merret me modifikimin e makinave, Kahn Design, ka zhvilluar shumë projekte me emrin Black Kirsch O
Range Rover Mansory me 620 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompania për modifikimin e makinave ka bërë të mundur modifikimin e modelit Range Rover Sport në Mansory, duke filluar m
Range Rover Sport i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur për modifikimin e njohur Britanike ka bërë të mundur modifikimin e Range Rover Sport RS "Pace Car". Mo
Range Rover Sport me 510 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Range Rover së fundmi duket se ka gati dhe modelin e saj më të ri Sport. Range Rover Sport do të ketë motor V8 5.0L që d
Zyrtare: Liverpool huazon Caulkerin Lajme të mira vijnë për tifozët e Liverpool-it. Skuadra ka arritur marrëveshje me mbrojtësin Steven Caulker nga Queens P