999 rezultate për

range

Leverkusen mposht Rangers, "aspirinat" bëhen skuadra e rradhës që kalon në fazën tjetër (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
EUROPA LEAGUE/ Mbyllen pjesët e para mes Leverkusen - Rangers dhe Sevilla - Roma (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Europa League. Sevilla e ka mbyllur në avantazh
Kamberin e dërgojnë në shtëpi, e ardhmja e sulmuesit nuk është te Rangers Florian Kamberi nuk është më në modë në Skoci. Sulmuesi edhe pse në pjesën e dytë të sezonit ishte pjesë e Rejxhërs
Milot Rashica surprizon prindërit, u dhuron makinën super luksoze (FOTO LAJM) Milot Rashica u ka blerë prindërve makinën luksoze. Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, kohët e fundit ësht
Nga Rangers te Barcelona, ja 30 klubet që kanë më shumë trofe në histori Forma është e përkohshme, por klasi është i përhershëm, dhe 30 klubet më të suksesshme në futbollin botëror janë goxha t
Vodhën 20 milion lekë dhe 50 mijë franga nga "Range", kapen ''mjeshtrit" (VIDEO) Policia e Tiranws ka finalizuar operacionin policor "Kombinacioni". Zbardhet në kohë rekord vjedhja e një shume të m
Grezda: Nuk jam bërë pishman për kalimin te Rangers Në Kroaci futbolli do të rinisë në fillim të qershorit dhe Eros Grezda pavarsisht periudhës së izolimit për shkak të COV
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Napoli në kohë rinovimesh dhe investimesh për sezonin e ardhshëm, synohet ylli i Rangers Napoli vazhdon të punojë në dy fronte, nga njëra anë drejtuesit po merren me çështjen e rinovimeve të kontratave me Mert
Gerrard nuk e ka të sigurtë ç'do të ndodhë me të ardhmen e tij Trajneri i Rangers, Steven Gerrard, nuk e ka të sigurtë të ardhmen të skuadra e tij pasi rezultatet nuk janë shumë të kë
U shpall lojtari i ndeshjes, flet Florian Kamberi Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer në ndeshjen që ekipi i tij Rangers zhvilloji ndaj St Johnstone (2-2).
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Dalin fotot duke nxjerr trupin e pajetë të Jan Prengës nga Range Rover (FOTO LAJM) Media ka mundur të sigurojë nga burime pranë laboratorit kriminalistik, fotot ekskluzive të videos të vetme që fakton rr
"Po pastrohej gjaku", kamerat në Shijak kapën pamjet e rënda nga rrëmbimi i Prengës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Të arrestuarit janë Baj
Rangers arrin marrëveshjen me Florian Kamberin Trajneri Stiven Gerrard pasi largoi nga klubi i Rangers një shqiptar si Eros Grezda kërkon që në vend të tij të ofroj nj
Leku letër, pas super dhuratës për bashkëshorten Ermali "surprizon" edhe veten (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Ermali surprizoi Arianën me makinën luksoze të tipit "Range Rover" e cila nuk kushton më pak se 6
Pas largimit nga Rangersi, Steven Gerrard flet për Eros Grezdën Trajneri i Rangersit, Steven Gerrard ka folur për sulmuesin shqiptar, Eros Grezda pas largimit të tij nga Skocia. Fut
Grezda prezantohet te skuadra kroate, ka dy fjalë edhe për Rangers (VIDEO) Eros Grezda do të rikthehet në Kroaci dhe do të jetë pjesë e Osijek. Sulmuesi anësori i kombëtares largohet pa lënë gjur
Grezda "divorcohet" nga Rengers, kthehet në Kroaci Aventura e Eros Grezdës te Glasgow Rangers ka përfunduar. Futbollisti kosovar është rikthyer te skuadra kroate, Osijek.
Gerard vendos ta huazojë Grezdën Eros Grezda po kalon momentet e tij të fundit në radhët e Glasgow Rangers. Pas problemeve që ka pasur me trajnerin St