999 rezultate për

ranĂ

Tirana zhgënjen në Ballsh, mposhtet 3-1 nga Bylisi kryesues (VIDEO) Zhgënjen sërish Tirana, këtë herë në transfertën mallakastriote ndaj Bylisit, ku u mposht me rezultatin 3-1, humbje kjo
Rikthehet Superiorja në mesjavë, Kukësi kërkon fitoren, Tirana në transfertë ndaj Bylis Superiorja rikthehet sot me katër ndeshje, ndërkohë që bien në sy edhe oraret e reja. Dy janë ndeshjet që priten me m
DitĂ« zie pĂ«r median, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare (FOTO LAJM) Gazetarja e “Radio Tirana” dhe ish-redaktorja letrare nĂ« ShtĂ«pinĂ« Botuese “Naim FrashĂ«ri”, Natasha KĂ«lliçi (Dulaku) Ă«sht
Tirana rikthehet te fitorja, mposht Laçin Tirana ia doli tĂ« triumfonte nĂ« ‘Selman Stermasi’ ndaj Laçit. BardheblutĂ« u rikthyhen te rezultatet pozitive teksa kishi
OSHEE: Tirana pa drita, zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se më datë 18 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë në Ti
Qëllohet kreu i këshillit bashkiak në Durrës, ç'ndodhi natën e së hënës (VIDEO) Kreu i PD-se se Durresit, Ferdinand Xhaferri, denoncon sot nje perplasje me arme te ndodhur ne lagjen nr 4, te qytetit.
Punime nëpër kabina, Tirana dy ditë pa drita Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abonentët që ditën e nesërme dhe pasnesër do të ketë n
Barazimi dramatik ndaj Flamurtarit, trajneri Mema drejt shkarkimit nga Tirana Flamurtari i merr pikë në frymën e fundit Tiranës, duke e çuar Ardian Memën drejt largimit nga bardheblutë. Në 90- mi
Reali mposht Granadan dhe blindon kreun (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Granadas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në La Liga. Pjesa e parë
Ende pa filluar, zhbllokohet sfida nĂ« "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar qĂ« nĂ« minutĂ«n e 2 shifrat ndaj Granadas. ËshtĂ« Benzema i cili tundi rrjetĂ«n me tĂ« majt
E kërkonte Interpoli, kapet 62 vjeçari shqiptar në Madrid Shkëmbimi në kohë i informacionit mes Interpol Tirana dhe Interpol Madridit vë në pranga një shtetas të dënuar me 10 vit
Partizani do kreun kundër Teutës, Tirana për të harruar derbin në Vlorë Ende pa u shuar zhurma e derbit të kryeqytetit, e pasuar edhe me polemika dhe masa ndëshkimore të marra nga Komisioni i
Kthehen James dhe Bale, Zidane lë jashtë Vinicius dhe Vasquez për ndeshjen me Granadan Zinedine Zidane nuk e kanë përfshirë Vinicius Jr apo Lucas Vazques në skluadrën e Real Madrid për ndeshjet kundër Granad
Incidentet në derbin Tirana-Partizani, mblidhet Komisioni i Disiplinës Pas pak mblidhet komisioni i disiplinës së Federatës Shqiptare të Futbollit, ku mes të tjerave do të vendoset se çfarë d
Tirana në terr, zonat që nuk do kenë drita nesër OSHEE njofton se nesër më datë 2 tetor do te këte statike energjia në disa zona të Tiranës. Sipas njoftimit të OSHEE-
Dhuna në derbi, Tirana merr vendimin për drejtorin e stadiumit Dhuna dhe kaosi që prodhoi derbi i kryeqytetit bëri një jehonë të madhe jo vetëm në Shqipëri, por edhe në mediat ndërkom
Dhuna nĂ« derbi, reagon Tirana: Ftojm Partizanin tĂ« bashkĂ«punojĂ« pĂ«r kapjen e autorĂ«ve Klubi i TiranĂ«s ka reaguar pĂ«r dhunĂ«n e djeshme mes dy tifozerisĂ« nĂ« derbin e kryeqytetit. PĂ«rmes njĂ« statusi nĂ« “Fac
Derbi nuk ndryshon ngjyrë, Tirana e detyruar të presë (VIDEO) Vazhdon mallkimi i derbit për Tiranën. Skuadra e Ardian Memës është mposhtur nga Partizanin me rezultatin 1-2, teksa mak
ShpresĂ« pĂ«r TiranĂ«n, Hasani ngushton rezultatin (VIDEO) Tirana ka arritur tĂ« ngushtojĂ« rezultatin nĂ« minutĂ«n e 79’ me mesfushorin Hasani duke rindezur shpresĂ«n pĂ«r tĂ« mos dalĂ«
Tirana-Partizani, formacionet zyrtare Tirana dhe Partizani provojnë forcën në ndeshjen derbi që zhvillohet në "Selman Stërmasi". Si bardheblutë, ashtu edhe të