999 rezultate për

ramush

Anita feston ditëlindjen, si e kaloi mbrëmë me Ramushin (FOTO LAJM) Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen. Në familjen e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka një arsye për të
Ramush Haradinaj paralajmëron konferencë shtypi Ramush Haradinaj ka paralajmëruar konferencë shtypi sot Rezultati zhgënjyes i koalicionit AAK-PSD dhe vendimi për të
Mbrëmë humbi zgjedhjet, ditën e sotme Ramushi ngjitet në Bjeshkë Pas zgjedhjeve të 6 tetorit, ish-Kryeministri i Kosovës , Ramush Haradinaj pasi kishte humbur zgjedhjet nga kolicioni i
Votojnë kandidatët për kryeministër, hedh votën edhe Ramush Haradinaj (VIDEO) Kreu i AAK dhe pretendenti për kryeministër, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij ka votuar për zgjedhje
Rasti unik në Gjykatë, merret peng për Shën Valentin, për numrin e ish të dashurës Ky është Marius Ramushi, një i ri që është rrembyer për disa minuta nga katër persona, për shkakun paradoksal. Marius
Haradinaj i kthehet sot fushatës, merr pjesë në tubim në Prishtinë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dje ka hapur fushatën në Suharekë, por ndryshe nga hapja e fushatave të partive tjera,
Ramush Haradinaj e hap fushatën zgjedhore nga Amerika Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka hapur fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit nga Shtetet e Bashkuara të A
Patë golat por jo puthjen pasionante të Ramushit dhe Anitës kur Kosova shënoi golin e parë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ndeshja Angli-Kosovë, e cila u përcoll me entuziasëm të madh nga publiku shqiptar. Të shumt
Anita tregon herën kur e ka parë Ramush Haradinajn duke qarë Anita Haradinaj ka treguar për herën e vetme që e ka parë kryeministrin në dorëheqje, Ramush Haradinajn duke qarë. Ajo k
Haradinaj i "përgjigjet" ngurrimit të Kurtit për të vizituar varrin e Ibrahim Rugovës Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj sot në ora 10: 00, do të bëjë homazhe te varri i ish-Presidentit të Kosovës,
Vijon takimi Mustafa-Ahmeti nën "ethet" e 22 gushtit (FOTO LAJM) Ka filluar takimi i paralajmëruar në mes të kreut të LDK-së, Isa Mustafa dhe atij të PSD-së, Shpend Ahmeti në njërin pre
Pse nuk mbajte qëndrim për Haradinajn, Rama thumbon ish-kryeministrin Gjatë bashkëbisedimit të gjatë që pati me gazetarët, kryeministri Edi Rama nuk i shpëtoi as pyetjeve lidhur me situatën
Berisha për ftesën e Speciales: Treshja Vucic-Thaçi-Rama e duan Haradinajn në burg Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit të Ko
Ramush Haradinaj "sfidon" Majlinda Kelmendin në xhudo Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj ka vendosur ta sfidojë Majlina Kelmendin në xhudo këtë të shtunë. Lajmin
Haradinaj për Zërin e Amerikës: Aleatët ta ndalin trysninë ndaj Kosovës Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për Zërin e Amerikës, tërhoqi vërejtjen në siç tha
Albin Kurti: Qeveria e re të krijohet nga VV dhe LDK Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se nuk ka hapësirë më për manovrime dhe se Kuvendi duhet të shpërbëhet s
Ramush Haradinaj mbledh Qeverinë Ashtu siç kishte raportuar KTV, një ditë më parë, ish-kryeministri Ramush Haradinaj për të premten ka thirrur mbledhjen
Fluturimi në Hagë, ç’ndodhi me avionin e Haradinajt Ramush Haradinaj ka udhëtuar dje drejt Hagës, ku do të paraqitet në Gjykatën Speciale. Siç raportojnë mediat e Kosovë
Zbulohet orari kur Haradinaj do të niset drejt Hagës Haradinaj, ishte paraparë që të udhëtojë në ora 12:30, mirëpo fluturimi i tij u shty për disa orë. Kjo është bërë e d
Ramush Haradinaj nuk niset drejt Hagës, shtyhet fluturimi Fluturimi i Ramush Haradinaj drejt Holandës është shtyrë. Mësohet se shkak janë bërë vonesat në linja ajrore e fluturimi