999 rezultate për

ramsey

Festival golash në Emirates Stadium, Arsenali mposht bindshëm Evertonin (VIDEO) Arsenali ka fituar sot ndaj Evertonit me rezultatin e përgjithshëm 5-1 në "Emirates Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për
Ramsey shënon super gol për Arsenalin kundër Evertonit (VIDEO) Arsenali është i papërmbajtshëm ndaj Evertonit ku ka shënuar golin e tretë në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar g
Ramsey shënoi sërish, shikoni kush vdiq sot (FOTO & VIDEO) Malliki apo magjia për Aaron Ramsey vazhdon. Lojtari mbrëmjen e kaluar arriti të shënojë një gol kundër Leicesteri në fi
Arsenal – Southampton, ja formacionet zyrtare Southamptoni është mysafirë i Arsenalit në kuadër të ELF Cup. Në këtë takim nuk do të jenë dyshja shqiptar Granit Xha
Reali “gjuan” yllin e Arsenalit (FOTO LAJM) Real Madrid vazhdon “gjuetinë” për yje të mëdha për një përforcim të skuadrës. Dhe kësaj rradhe sytë Reali i ka kthye
Wenger konfirmon mungesën një mujore të Ramsey Arsene Wenger ka lajmëruar zyrtarisht se Aaron Ramsey do të mungojë një muaj për shkak të lëndimit në kofshë Mesfusho
Dëmtohet makthi i "vip"-ve, mungon gjatë Arsenal ka marrë një goditje të rëndë nga infermieria. Mesfushori Aaron Ramsey do të mungojë për rreth gjashtë javë.
Ramsey, djaloshi i artë i Arsenalit që "vret" të famshmit (FOTO LAJM) Njerëzit më të shquar të botës duhet me të vërtetë të jenë të frikësuar, se mos “hija e vdekjes” u troket pas shpine, pa
Aaron Ramsey shënon gol, vdes viktima e radhës Futbollisti i Arsenalit, Aaron Ramsey njihet për “mallkim” e tij, pasi sa herë ai shënon gol, vdes një personazh. Kët
Ramsey shënon super gol, artistët në ankth (VIDEO) Aaron Ramsey ka kaluar në avantazh Arsenalin ndaj Tottenhamit. Mesfushori e kthehu në gol një asist nga Berllein, dhe me
Aaron Ramsey hyn në Librin e Rekordeve Guinnes (VIDEO) Ndërsa është kthyer në një legjendë urbane "vdekja" e një personazhi të njohur sa herë që Aaron Ramsey shënon gol, një r
"Mallkimi" Ramsey, ndërron jetë aktori anglez (FOTO LAJM) Duket e pabesueshme, por në fakt është e vërtet. Kur shënon gol futbollisti i Arsenalit, Aron Ramsey, atëherë të gjithë
Vazhdon mallkimi "Ramsey", sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 7 rastet që ju sjellim në f
Arsenal dërrmon Watford (VIDEO) Arsenal ka dëshmuar se është një ekip që duhet llogaritur si favorit. Topcinjtë kanë arritur të fitojnë me rezultatin
M. United- Arsenal, formacionet e mundshme Një ndeshje magjike do të luhet sot në "Old Trafford" teksa përballë do të vendosen dy skuadra të mëdha si Manchester Un
Supergoli i Ramsey, ja reagimi komik i Sanogo (VIDEO) Sulmuesi i Arsenalit, Yaya Sanogo, u bë protagonist pas supergolit që Aaron Ramsey shënoi në sfidën e djeshme ndaj Galat
Raketa e Ramsey, goli më i bukur në Champions? (VIDEO) Arsenal fitoi 1-4 në transfertën e Stambollit ndaj Galatasaray duke i mbyllur me fitore ndeshjen në grupe të Champions L
Welbeck, Cazorla e Ramsey viktima të një shakaje, çfarë frike! (VIDEO) Femra në timon është një rrezik konstant. Por a e ka menduar këtë edhe Welbeck, Cazorla dhe Ramsey, viktima të një shaka
Arsenali barazon, Ramsey "skuqet" (VIDEO) Arsenali ka nxjerrë vetëm një barazim pa gola në ndeshjen e parë të play-offit të Ligës së Kampionëve. Topçinjtë bënë
VIP-a ruhuni Ramsey shënoi sërish (VIDEO-FOTO) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 6 rastet që ju sjellim në f