999 rezultate për

ramosaj

Argjentina Ramosaj jep lajmin e shumëpritur për fansat e saj Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj. Ajo po rikthehet me këngë të r
Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme: Kam parë një burrë me kapele (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj duket se po përballet me një nga problemet më të zakonshme, por edhe më shqetësueset javët e fundit. Kën
Ju ka munguar në muzikë? Beatrix Ramosaj paralajmëron një surprizë (FOTO LAJM) Beatrix ka paralajmëruar publikimin e një kënge të re, pas kaq shumë kohe që i ka munguar tregut shqiptar. Me anë të
Nga jahti me bikini, Beatrix Ramosaj nuk do t'ja di që vera mbaroi (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Edhe prej disa kohësh e ka lënë hije muzikën
Me foton "intime", Alban Ramosaj uron kështu vajzën e biznesmenit shqipotar (FOTO LAJM) Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare që gjithnjë ka ditur të fitojë zemrat e publikut
Përfundon takimi Hoti-Ramosajn, reagon kryeministri i Kosovës Kryeministri i vendit Avdullah Hoti sapo ka përfunduar vizitën në komunën e Deçanit, ku ka takuar kryetarin Bashkim Ramo
Humb betejën me COVID-19 djali i ish-deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit ish-deputetit kosovar, Nimon Alimusaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e hidhur e ka bërë
Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Photoshop? Ndjekësit venë në dyshim fotot joshëse të Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj prej disa kohësh është distancuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Por, artistja shqipta
Feston ditëlindjen, kush e surprizoi Beatrix Ramosajn në mesnatë (FOTO LAJM) Sot këngëtarja bukuroshe feston ditëlindjen e saj të 26 dhe patjetër që Instagrami i saj është plot e për plot me urime
Beatrix huton Dj e famshëm me fotot provokuese, i ngatërron publikisht ditëlindjen (FOTO LAJM) Fotot e Beatrix Ramosaj në rrjet po bëhën gjithnjë e më të "nxehta", e sidmos me ngritjen e temperaturave ku këngëtarja
Shpërthen Beatrix Ramosaj, reklamon format "bombastike" (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare. Ndonëse vjen rrallë me projekte muzikore, ajo është mjaftë a
Karantina më përrallore është ajo e Argjentina Ramosaj (FOTO LAJM) Teksa masat e ‘Covid-19’ vazhdojnë të kontrollojnë mënyrën e jetesës së të gjithëve, duket se këngëtarja e njohur, Argje
Alban Ramosaj feston ditëlindjen, Beatrix i dedikon fjalët më të ndjera (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Alban Ramosaj feston sot ditëlindjen e tij. Midis shumë urimesh nga miqtë më
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Alban Ramosaj me pushime në Bali, zbulohet kush e shoqëron këngëtarin (VIDEO) Alban Ramosaj e ka nisur vitin nxehtë pasi këngëtari ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që ka
I ka dashuria këto, Alban Ramosaj nevrikos keq vajzën e biznesmenit shqiptar (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Ramosaj, është në një lidhje me modelen Niki Delijorgji, të cilës i ka dedi
Në prapaskenat e festivalit, kush e shoqëroi Albërie Hadërgjonajn (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj merr pjesë këtë vit në "Festivalin e Këngës", me një këngë pretendente për fituese, me titull "Ku ta
Pranuan hapur lidhjen, vajza e biznesmenit shqiptar shtatzënë me Alban Ramosaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media është përfolur gjatë për një lidhje dashurie mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe modeles Kleonik
U munduan të mohonin lidhjen, por ç’do të thotë ky veprim i Alban Ramosajt për Nikin? (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtari Alban Ramosaj është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të fjalëve se është në një lidh